Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen újabb aprósággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominika783 kérdése:

Milyen újabb aprósággal lepjem meg a barátom? 6 hónapja vagyunk együtt ő 21 én 19 vagyok.

Figyelt kérdés
Kb.1 hónapja kitaláltuk hogy lesz egy füzet amibe én neki alkotok. Azóta már rajzoltam is bele, leírtam a megismerkedésünket és képregény formában azt is megcsináltam, hogy miért szeretem. Ő általában nagyon örül az ilyen kis meglepiknek, jobban mintha vennék valami drága ajándékot. Most viszont kifogytam az ötletekből és jól jönne pár hogy mivel lepjem meg legközelebb ami hasonló témájú mint az előtte levő dolgok.

2018. aug. 14. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közös képekből zenés videós bemutató. Szövegekkel.
2018. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Készíthetsz montázst a füzetbe közös képekből, vagy írhatsz bele verset, összegyűjthetsz olyan zenéket, amik valamilyen közös emléket vagy belsős poént jelentenek, esetleg leírhatod, milyen helyeken voltatok már (akár térképen bejelölheted).


Ha nem a füzetbe gondoltad, akkor: kulcstartó, képkeret közös képekkel, vagy egy befőttes üveg, amibe minden alkalommal beledobtok egy cetlit egy kedves élménnyel, vicces esettel stb.

2018. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Szart se érdekeltek xd nyomorult tinipárocska
2018. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)

3.-nam meg annyit mondanék,hogy nem csak a tinik csinálnak ilyeneket és szerintem aranyosabb gesztus mint egy drága ajándék. De hát kinek mi😉.

2018. aug. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!