Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy ukrán férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy ukrán férfi, milyenek a szerelemben?

Figyelt kérdés

Ő sokkal komolyabb az átlagnál, több nyelven beszél, csak nem tudom, hogy mennyire ragaszkodnak az elveikhez.

Pl. párkapcsolatot csak saját nemzetiségűvel kezdenek, mert hallottam már ilyet más esetben.

Mivel beszél magyarul, így jókat beszélgettünk többször is.

Nem tudom, hogy tetszem-e neki egyáltalán, mert érzem, hogy kedvel, meg hogy olyan szépen néz rám, de ennyi.



2018. aug. 17. 03:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy sablon, ami ráillik az összes ukrán férfire.


Beszélgess vele, ismerd meg, hogy ő milyen.

2018. aug. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy a kijevi vagy a harkivi gyárban készült e.


Tudod az ujrán férfiakat ezen a két helyen készítik, az egyik rendes kedves odaadó, hűséges, a másik modell viszont elég megbízhatatlan, és erőszakos.


Sajnos most hallottam, hogy Dnyipropetrovszkban is beindul a gyártás, addig igyekezz ukrán férfit szerezni, mert ki tudja, hogy milyenek lesznek az ott készültek.



Bezzeg a magyar férfiak mennyivel jobbak, azok mind tök egyformák, csak az ujránokat gyártják ennyire változatosra. Hiába, fejletlen népség.

2018. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 És mi van ha Dnyipropetrovszkban készülnek a legjobb férfiak, de ő gyorsan beszerzett máshonnan? Nem biztos hogy az ukrán férfiakra is érvényes a 14 napos elállás joga.
2018. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy van az...


Jobb egy bevált modell az ismert típushibákkal, mint fejest ugrani valami újba, ami lehet, hogy jobb, de az is, hogy sokkal rosszabb.


Nem éri meg, már azzal is épp eleget kockáztat, hogy olyan férfiben gondolkozik, amelyik ciril betűs használati utasítással bír.

2018. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért kell gúnyolódni ezen. Attól, hogy ukrán, ő is ugyanolyan ember, mint bármelyikünk, nem egy elvetemült népség. Kb. 4 éve dolgozom velük, de eddig nem ismertem olyat, mint ő. Amúgy pedig az ember legtöbb esetben a közvetlen környezetében ismerkedik, és csak azért, mert valaki magyar, nem fog kelleni, ha nincs meg a hozzám hasonló értékrendje, viszont ezt egy ukrán férfiban felfedezem, csak azért ne foglalkozzam vele, mert nem magyar?
2018. aug. 17. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
#5 Tökmindegy hogy milyen nemzetiségű, ha szellemi fogyatékos vagy. :D
2018. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem ez nem esett le 😁
2018. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Vicces vagy.

Az egész kérdésed egy nagy általánosítás. Erre felháborodsz, ha általánosító válaszokat kapsz.


Szóval nyugi, ha annyira intelligens a csóka, akkor úgysem tervez veled hosszú távra. Esetleg párszor megdug vagy talán elvesz feleségül, hogy megkapja az állampolgárságot, aztán lelép. :)

2018. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szellemi fogyatékos vagyok...miért is?

Azért, mert kérdezni mertem?

Nem értem, hogy akinek nincs tapasztalata a témában, miért szól egyáltalán hozzá?

Tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, de inkább ki sem írtam volna a kérdésem, ha tudom, hogy fogyatékosnak tituláltok.

Én általában ha valamihez nem értek, nem pofázok bele, főleg nem trollkodom el.

De hát ilyen ez a Gyk,tobzódnak a gyökerek, ellenben érdemlegeset mondani egyiktek sem tud.

2018. aug. 17. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
#9 Azért, mert azt hiszed, hogy a korábbi hozzászólók az ukránokkal szemben előítéletesek, holott csak azt figurázták ki, hogy mekkora ostobaságot is kérdeztél valójában. :D:D
2018. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!