Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme a szerelemnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szerelemnek ha úgyis elmúlik?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 01:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezoterikusabb vagy tudományosabb válaszra vársz?
2018. aug. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Minek élsz, ha úgyis meghalsz? Gáz hozzáállás. Akkor minden ember akassza fel magát akit a világra hoztak?

Amúgy, nem nem múlik el, ha igazi és nem fellángolás. De egyébként egy kapcsolatért folyamatosan tenni kell. Ha hátradőlsz, mondván "már megszerezted" de nem törődsz vele, akkor bizony a barátnőd/pasid hiába szeretett téged, idővel ott fog hagyni-keres mást aki nyújt is neki valamit.

2018. aug. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Mert akkor igazán szép a dolog, amikor már nincs az a nagy lángolás. Kisebb parázs izzik a hamu alatt...


Én nemrég kezdtem átélni ezt a nagyszerű érzést. :)


Ui: Rögös, kacskaringós út vezetett idáig. Nem volt egyszerű dolgunk egyikünknek sem.

2018. aug. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert amíg tart, addig jó, lendületbe hoz, aztán lehet, hogy mégse múlik el. De ha elmúlik, akkor is fejlődsz általa.
2018. aug. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Miért, elmúlik?

Szerintem nem. Persze, egy xx éve tartó kapcsolatban már nem olyan szerelem van mint az első évben. Én 10 év után is szeretetem a társam. Rossz emberekkel jöttél össze eddig, ha nálad mindig elmúlt.

2018. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Mi értelme élni, ha úgy is elmúlunk?
2018. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj kisszívem nem ez a lényeg.
2018. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Esetleg meg kell érteni, hogy miért múlt el.


Buta vagy, nem minden szerelem meg kapcsolat ér véget, ha a tiéd igen, annak oka van. Valószínűleg mások valamit jobban csinálnak.

2018. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az életed is elmúlik egyszer, mi értelme van neki?
2018. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert sok ideig legalább jó. És nem is múlik el, mint angol tudósok kimutatták. Nem is olyan ritka. Nemrég megkérdeztem itt, volt, aki 40 év után is ugyanolyan szerelmes.
2018. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!