Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm 23 és még szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 23 és még szűz, mit csináljak hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan vezessem elő a témát? Látom rajta hogy akarja de nem mertem még hozzá nyúlni, pedig sokat vagyunk este kettesben nála. Hogy kezdjek hozzá? 32F

2018. aug. 25. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Az alkohol nagyon jó fájdalom csillapító.
2018. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Előtte ujjazd meg és tágítsd neki. Ha vámpírok vagytok le is nyalogathatjátok a vért.
2018. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Óvatosan. A reakcióira reagálj. Kérdezd meg tőle, neki hogyan jó. A végén cumshot. :D
2018. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Küldd hozzám, én tudom a titkos technikát!

Nem fog fájni neki egyáltalán és nagyon élvezni fogja! ;)

2018. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

32F -> 23N

A korban hozzáillő huszonéves srácok meg hoppon maradnak. Ezt jelenti a férfitöbblet.

2018. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
5ös. nyugi ha 30 leszel te is örülni fogsz egy fiatalabb gyártmánynak.
2018. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 voltam. Nem kell parázni. Csak semmi hirtelen mozdulat, mert az kissé ijesztően tud hatni. Szánjatok elég időt az előjátékra, izgasd fel de rendesen!

Ami a behatolást illeti, csak határozottan. Én rettegtem a fájdalomtól, igy amikor először próbálkoztunk, azt kértem, hogy miliméterenként haladjon. Persze annyira rágörcsöltem, hogy nem ment és irtózatosan fájt. Na aztán a barátom egy másik alkalommal alaposan hangulatba hozott, majd gyengéden, de határozottan belém hatolt. Nem volt megállás vagy szünet! Egyszerűen nem adott időt arra, hogy rástresszeljek. Egyáltalán nem fájt, sőt :)

2018. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
Legyél vele gyengéd, óvatos, türelmes és megértő. Legyen sok petting, előjáték és akkor eléggé el fog lazulni, be fog indulni ő is. A behatolásnál is legyél türelmes, óvatos és gyengéd, ne sürgesd vele hirtelen a dolkgot, óvatosan, lassan hatolj be. És nem kell félned attól hogy hozzáérj, ez kissé túlzás, nem fog megenni. Egy nőnek több oka van izgulni, mint egy férfinak, hidd el. Ja és behatolásnál szex közben is simogasd, izgasd őt gyengéden, például a csiklójánál, néha csókolózzatok közben. Persze kommunikáljatok is néha közben, figyeld mi a jó neki, mi a rossz és aszerint.
2018. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!