Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret vagy csak más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret vagy csak más a szeretetnyelve?

Figyelt kérdés

Én vagyok a bújósabb, reggel szeretek odabújni, simogatni, este szintén, de ő általában befordul, nem is szeret összebújva aludni, én legalább a kezét fogom meg. Napközben megállok megölelni, ő ritkán. Ritkán kapok érintéseket szex közben. Mindig én vagyok az, aki többet simogatja lány létemre. Én kezdeményezem a csókot. Néha jól esne tőle is. Valahogyan lekommunikálom vele, de ha magától nem teszi az már alapból rég rossz.

23/L


2018. aug. 25. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Hogy szeret-e, azt azért meg lehet állapítani, akkor is, ha nem ölelkezős típus, mert akkor kifejezi máshogy.
2018. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szeret téged csak ő nem olyan mint te
2018. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Dettó.. Ugyanebben a helyzetben vagyok..


Engem is érdekelnének a válaszok


24N

2018. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
És mondd csak, kérdező, te mit szeretsz amúgy benne?
2018. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindent, nézni ahogyan lélegzik, a mozdulatait
2018. aug. 25. 16:05
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ő mit csinál neked?
2018. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, kérdező, hogy kettőtök közül egyedül te szereted őt, ő meg csak úgy hagyja magát szeretni?
2018. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
7 Nálad a pont szerintem.
2018. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De sőt az exét is felkereste, aki dobta és öngyilkos akart lenni, de ha kérdezem, akkor azt mondja már nem szereti, én jobb vagyok stb
2018. aug. 25. 16:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nem szeret. Én amíg rendben voltunk, szinte belebújtam a páromba, egy egyszemélyes ágy bőven elég volt nekünk évekig.

Most meg? Nyavalyog, mert sose érintem meg csak úgy, nincs kedvem átölelni, képtelen vagyok elaludni, ha tőlem 10 cm-re szuszog. Már nem szeretem:(

2018. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!