Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szoktatok aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok aludni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Én annyira hozzábújnék, főleg reggel, amikor még alszik, vagy éjjel elalvás előtt, de ő jobban szeret befordulva aludni. Valaki azt mondta, ez mennyire fura, mert a szerelmesek összebújva aludnak általában. Igaz, sokat szoktunk veszekedni, de utána mindig megbeszéljük.

Ti hogyan szoktatok? Mit gondoltok?


2018. aug. 28. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Pl a mostani nagy melegbe jobban szeretem, ha nem bújunk össze, télen a zord időben meg az összebújás esik jól. Egyébként is ha elzsibbad a kezem, nem tudok utána elaludni, el kell fordulnom a másik oldalamra. Semmi köze a szerelemhez.
2018. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én párom nagyon rossz alvó, gyakorlatilag mindenre felkel, úgyhogy ő nem tud úgy aludni, ha összebújunk. Én is szívesen másznék rá, de tiszteletben tartom, hogy ő úgy nem tud pihenni. Mi általában lefekvés előtt összebújunk kicsit, aztán ő előfordul hasra, úgy szeret aludni. Néha ha nagyon fáradt, fogja a kezem közben, és az úgy nekem is jó.


Szerintem ez nem olyan fura, nekem több ismerősöm is úgy alszik, hogy egy ágyban, csak külön, mert csak úgy tudnak aludni.

2018. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lébyeg, hogy 3gy ágyban tudtok aludni. Mi általában, úgy alszunk el, hogy rámhajtja a fejét a mellkasomra és a kezét fogom, de amikor alszunk nem bújunk össze, mert sok pozícióban tudunk aludni, így nem zavarjuk ezzel igazából a másikat. Van, hogy mindketten háttal vagyunk egymásnak, de nem zavar, mert tudom ha kinyitom a szemem, akkor őt látom meg elsőnek!
2018. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok összebújva aludni, akármennyire szerelmes vagyok, alapból hason alszom a legjobban. Ha egyszerre megyünk aludni, akkor előtte egy kicsit összebújunk, de elalvás előtt elengedjük egymást, aztán kinek hogyan kényelmes.
2018. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Este általában egymásnak háttal alszunk el, hajnalban ébredés előtt szoktunk összebújni, vagy olyankor, mikor mégötperc van. Télen van, hogy elalszunk összebújva (ilyenkor nagyon meleg lenne), de egy idő után akkor is átfordulunk mindketten kényelmesbe.
2018. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én párom a gerince miatt nem tud az oldalán feküdni, így általában ha együtt alszunk el, én ráhajtom a fejem a mellkasára, de kb sose alszunk összebújva.

Van, hogy az ember akármi oknál fogva nem tud a másikkal összebújva aludni, de attól még szeretheti nagyon, szerintem ez a nagy összebújósdi túl van misztifikálva.

2018. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez nagyban változó és ahogy mondták is a meleg az döntő tényező lehet. Egy nem klimatizált helységben 30 fokban nem sok mindenkinek lesz kedve ölelkezve aludni, de függetlenül ettől is én szerintem vannak éjszakák amikor ölelkezve és vannak amikor csak szimplán egymás mellett alszanak a párok. Attól függ, hogy épp mi a kényelmes póz.


Én személy szerint úgy szerettem a legjobban elaludni, hogy a barátnőm ölébe tettem a fejem.

2018. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én erre, ő arra fordul. Hátaztán.


Összebújva aludni remek dolog, az első moccanásig, mert utána felébred rá mindkét fél.


Mi akkor szoktunk le róla, mikor úgy hozzám bújt - rám feküdt -, hogy majdnem megfulladtam alatta, és esélyem nem volt lelökni magamról, mert 15 kilóval ehezebb nálam.

2018. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

El alvás előtt kisebb összebujas puszi. Ő mindig hanyatt fekszik én meg a mellkasara döntöm a fejem. De mivel ez baromi kényelmetlen a vége mindig az hogy külön, nem összeolelkezve alszunk. Nincs ebben semmi


24N

2018. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!