Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet valakiből kiszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakiből kiszeretni?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam. Tudom, hogy nehéz kiszeretni belőle, de az szerintetek megoldás, ha ha minden közösségi oldalról letiltom? Folyton azon ügyküdött, hogy összevesszek a családommal miatta. Jó, mind hibásak vagyunk, de állandóan azt szajkózta belém, hogy a családom nem szeret. Pedig mikor a törött lábammal kórházba kerültem, a családom aggódott mellettem és egész eddigi életemben ők voltak velem. Én ezt nem akarom feladni egy pasiért sem. Ő meg nem érti meg, hogy nekem a családom fontos. A családom nem is kedveli őt, mert mikor összejöttünk volt valakije. Mindig azt mondták, ha őt megcsalta, akkor engem is megcsalhat. Én meg vak voltam és nem akartam ezt meglátni. Nem kaptam rajta senkivel, de azt nem tudom neki megbocsátani, hogy megpróbált a szüleim és a testvéreim ellen hangolni. Viszont még szeretem. Hogy 'gyógyulhatnék' ki belőle? Tudom hogy a családom is tiltott tőle, de azt is, hogy ők azért, mert féltenek. De ő miért tette ugyanezt? Sokszor eszembe jutott az, hoyg ha miatta a családommal összevesznék és ő pedig megunna, akkor az nem lenne jó. Bár tudom, hogy a családom visszafogadna a kegyeibe, de semmi sem lenen ugyanaz.
2018. szept. 11. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, nincs ezen mit agyalni tovább!
2018. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez helyes döntés, és szerintem lépj tovább...
2018. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz! jól tetted.

Szerelem ide vagy oda meg, hogy milyen az ember barátja vagy barátnője a család az egy állandó kapcsolat.


Nem arról volt szó, hogy a barátnőiddel vagy ex pasiddal ne találkozhatnál.


Találj valamit amivel lefoglalod magad. A legtöbb ember túlesik ezen.

2018. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En az első nagy szerelemből nem tudtam kiszeretni hiába telt e 4 év, egyetemen ujraosszefonodtunk, aztán ismét megcsalt. Nah akkor rajottem hogy mindig meg fog csalni és egyszerűen kiábrándult belőle. Egy reggel úgy ébredtem h már nem gondoltam rá és egyre tøbb reggel így ébredtem. Egyébként jól tetted! A család az első. Persze ha a ferjed lett volna és lennének gyereketek nehezebb dolgod lett volna,
2018. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, hogy kezd sikerülni.
2018. szept. 24. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!