Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mennyi idő után vettétek el a barátnőtöket? Miből tudtátok hogy őt akarjátok?

Figyelt kérdés
Honnan éreztétek és mennyi idő után?
2018. szept. 16. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát nekem nincs feleségem, de gyanús, hogy nem is lesz. Nem is értem, hogy miért házasodnak az emberek főleg, hogy mi értelme, ha el lehet válni. Simán el tudom képzelni, hogy egy nő mellett éljem le az életem, monogám kapcsolatban, de azt nem azért teszem, mert erről szerződést írtunk, hanem mert napról napra erre vágyom. Felszabadít a tudat, hogy azért vagyunk egymás mellett mert mindketten ennek érezzük szükségét, a teljes élethez.
2018. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ csak az a baj hogy pont hogy olyanok válaszát várom akiknek a házasság fontos. És házasok. :)
2018. szept. 16. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Pedig hasznos más nézőpontból is megnézni az életed.
2018. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, de hasznos lehetek. 9 hónapja voltunk együtt, mikor megkérte a kezem, de 5 éve ismertűk egymást. Rá 10 hónapra házasodtunk. Azt mondta, az első randinkon tudta, hogy én leszek a felesége, ebben egyébként én is biztos voltam. 😊 10 éve vagyunk házasok, van 2 csodaszép lányunk és imádjuk egymást.
2018. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nő vagyok: két heti ismeretség után nem lehetett lerázni, de szó szerint. A világ legrosszabb nőjét mutattam, de csak jött, aztán 1x feljött, és nálam ragadt, következő hónapban meg letette a fizetését fillérre, és nem hagyott békén míg meg nem lett az esküvő.kb. pár hónap volt megismerkedéstől számítva.Még a házasságkötőbe is megkérdeztem mikor bejelentkeztünk, hogy: pont te leszel a férjem? de még ez sem zavarta, pedig azt hittem hogy ki fog rohanni, és akkor elfelejtjük az esküvős hülyeséget:D
2018. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
52%

Az elsőt 2 év után (rábeszéltek), a másodikat 7 év után (megzsarolt).


Magamtól nem vettem el volna egyiket sem.


Ha elválok nem lesz harmadik! :)

2018. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
6 Én mindig azt mondtam: Én egyszer megyek férjhez, többet soha, és így is van.
2018. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!