Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor felém jön-megy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor felém jön-megy és ránézek egy kicsit azt látom nagyon sokszor hogy engem néz/rámnéz ahogy elhalad, egymás szemébe nézünk egy pillanatra de ennyi, sose jön oda beszélgetni. Mindenki mással dumás, laza srác. Szerintetek? Több lenn

Figyelt kérdés

Félreértés ne legyen nem mindig néz, van mikor csinálja a dolgát vagy mással beszélget és akkor nem néz felém se legalábbis mikor én ránézek akkor nem látok ilyet szóval végülis az is lehet hogy csak én nem látom...

Mikor munka miatt muszáj beszélnie velem pár szót akkor rendes,kedves. Volt mikor odajött kérdezett, válaszoltam majd csendbe állt mellettem tovább aztán reagált a válaszomra majd kicsivel később mondott még valamit majd tovább állt még kicsit mielőtt elment(közbe én csináltam a dolgom, nem néztem rá).

A valósághoz hozzátartozik hogy én nem vagyok nagydumás, mással se beszélgetek túl sokat csak pár mondatokat, introvertált vagyok, elvagyok magamba de szoktam segíteni a munkatársaknak,stb szóval nem azt mutatom hogy magamnakvaló vagyok. Ha beszélek valakivel akkor a másik szemébe nézek, az övébe is általában de mikor csak úgy elmegyünk egymás mellett vagy ilyesmi akkor nem nézek a szemébe de nem csak nála hanem sok más embernél is főleg férfiaknál, ennél sokkal zárkózottabb is voltam, most itt tartok, fejlesztem magam.

A viselkedésem az ami összezavarja, nem mer lépni?

De volt már több nap mikor vagy egy tucatszor néztünk össze messzebbről, tulajdonképp szinte minden alkalommal mikor felém járt vagy én felé. Ez normális kategória vagy már több annál?

Máskor meg olyan érzésem van mintha megsértődne hogy nem nézek rá(vannak napok mikor eluralkodik rajtam átmenetileg a zárkózottabb énem) vagy azt hiszi szórakozom vele és mikor elmegy a közelembe a másik irányba néz vagy előre(egymás után többször) de ez pár óra után vagy másnapra eltűnik, emiatt viszont az az érzésem hogy a világon semmi extra nincs nála és csak képzelem az egészet. Egyszer nap végén lassan rámsandított és mosolygott de előtte mással beszélt, lehet amiatt volt még. Mikor beszélünk nem néz rám végig, elnéz sokszor(mondjuk én is)és mintha idegesebb lenne, nehezebben tudná mondani amit akar, át kell gondolnia és lassabban, megfontoltabban mozog a közvetlen közelembe... de ezeket lehet csak az én fantáziám szüleményei, mivel nem beszélget mással mellettem így nem tudom mással milyen, alapból milyen de messziről lazábbnak tűnik mikor mással beszélget, mással van. De erről jut eszembe amikor mellettem próbált valaki beszélgetni vele elég csendes volt, hamar tovább is állt.


Szóval a fő kérdésem mennyi a normál szemkontaktus a munkában egymás mellett jövő-menő embereknél? És mi gyanús hogy több? Illetve mi a véleményetek erről az egészről mint kívülálló?


2018. okt. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Férfiként azt tudom neked mondani, h egy férfit azom a nők kezdik el jobban érdekelni, akin látják a viszont érdeklődést. Ha ő kiszúr téged, h nahát, milyen jó csaj, de te nem viszonozod, akkor ennyi, nem érdeklődik tovább. Ha viszonozod, látja a viszont érdeklődést, akkor jobb esetben tovább kezdeményez. Ha ő visszhúzódó v kevésbé bátor, magabiztos személyiség a nők terén, akkor sajnos lehet h sosem fog kezdeményezni, max gondolatban.

De a nők irányából nézve azért nekünk férfiaknak is nehéz dolgunk van, mert mi rossz jelolvasók vagyunk és nem is szoktunk kombinálni. Nálunk csak fekete v fehér van, nincs köztes. Én is jártam már többször úgy, h kiszúrtam egy nekem tetsző nőt, ő ezt észrevette, viszonozta a pillantásaimat, de mindenféle érzelem nélkül. Tehát fogalmam sincs arról, h azért nézett e rám, mert szimpi vagyok neki, v azért, mert azt nézte, h "mit bámul ez a köcsög?". nyilván, ha egy nő nem ad egyértelmű jelet, bármit is gondoljon, normális esetben nem lépünk.

Azt javaslom, kezdeményezz. Mosolyogj rá egy alkalommal, v köszönj rá örömmel, ha találkoztok. ha veszi a jelet, akkor tovább viszi ezt a fonalat. Ha nem veszi, és marad ez az állapot, akkor vagy béna, vagy nem is tetszel neki igazán, nem szándékozik munkakapcsolatnál többet kialakítani. De ez utóbbi sem gond, hiszen legalább tudod.

2018. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel félénk, mert csak a te közeledben "töketlen" és te sem könnyíted meg a dolgát"


"Volt mikor odajött kérdezett, válaszoltam majd csendbe állt mellettem tovább aztán reagált a válaszomra majd kicsivel később mondott még valamit majd tovább állt még kicsit mielőtt elment(közbe én csináltam a dolgom, nem néztem rá)."


Szóval ő odamegy, érdeklődik, de nem kap rá "választ", nem szószerint, hanem viszont érdeklődést, ami bátorítaná, hogy megtegye a következő lépést.

2018. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülnék ha tetszenél neki,de ennyiből erre nem lehet rájönni. Ez még kevés... Nekem így elolvasva egyáltalán nem gyanús, hogy bejönnél neki. Az meg egyenesen rossz jel, hogy nem beszélget veled. Úgy tűnik, hogy te jobban odáig vagy érte, hiszen még ott is jeleket keresel ahol nincsenek is jelek...

Nekem is régen volt egy kedves kollégám akire a mai napig ha csak rágondolok majd megszakad a szívem. Nagyon megszerettem,de nem lett a dologból semmi. Nem tudtam mit csinálni, akaratom ellenére szép lassan beleszerettem. Hiába fogadtam meg, hogy soha többet nem akarok a munkatársaktól semmit, mégsem tudtam a szívemnek parancsolni...:(

2018. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem, több hasonló tapasztalat után, annyi a véleményem, hogy aki akar valamit, az tesz érte. Vagyis keresi a másikat, beszélgetni, találkozni akar vele, meg akarja jobban ismerni. Minden más csak a munkaidő agyoncsapása, unaloműzés, egófényezés, a szerelmes ember pedig jeleket fog abban is keresni, hogy hogyan kapcsolta be a számítógépet, vagy megbeszélésen hányszor tekintett rá a szerelme.
2018. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!