Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az hogy lehet hogy mostanra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy mostanra lettem szerelmes belé?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és van itt egy lány, akivel gyerekkorunk óta utáljuk egymást. De komolyan óvodába is csúfoltuk egymást stb. stb. Ő nálam egy évvel fiatalabb. Nagyon nem voltunk egymásnak szimpatikusok, én eddig teljes szívből utáltam és ő is engem. Most viszont mintha valami megváltozott volna. Múltkor találkoztunk, szép mosollyal köszönt nekem, én is ugyanígy visszaköszöntem. Mai nap még váltottunk 1-2 szót és tök jó fej volt. Oly annyira, hogy megtetszett nagyon. :D Ez hogy lehet? Mostanra szabályosan vonzódom hozzá.

2018. okt. 4. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felnőttetek, megváltoztatok, és már nem az oviban vagytok. Mondjuk a "felnőttetek" erős szó két gyerekre, itt nyilván az ovis szinthez képest kell érteni.
2018. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet barátja van és kivirult a szerelemtől. Olyankor mindenki kiegyensulyozottabb és vonzobb lesz.
2018. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az is meglehet. Nem tudom. Na mindegy, lehet tényleg ezt nem kéne erőltetni.
2018. okt. 5. 00:15
 4/4 Bence_ ***** válasza:

Ha lazán jön a mosoly és vonzódsz akkor mit erőltetsz?

Változatok, ennyi.

Beszélj vele.

2018. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!