Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a hibák amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hibák amiket párotokban nem szerettek?

Figyelt kérdés

De együtt tudtok vele élni. Elfogadjátok.


Szerintetek ezek nagy hibáknak számítanak?


- ami a szíven az a száján, előfordul hogy nyersnek hat amit mond


- váratlan hangulat változások


- ritkán csúnya beszéd


2018. okt. 10. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Sokat beszél, enyhén rendetlen, nem mindig pontos
2018. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadható dolgok, viszont a legelsőt nem tartom annak. Aki szereti a párját, az próbáljon meg normális hangnemben hozzászólni, ne úgy, mint egy bunkó.
2018. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem igazán érdekel a káromkodás, nyilván ne az legyen minden második szava, de időnként belefér. A nyers őszinteség pont, hogy hatalmas előny nálam, én is ilyen vagyok, na meg engem aztán baromi nehéz megsérteni, nem vagyok egy mimóza típus. A hangulatingadozások már zavarnának, számomra egy ember addig kb. nem is minősül embernek, amíg nincs önkontrollja vagy legalább annyi önismerete, hogy ne engedje, hogy a pillanatnyi hangulatingadozásai irányítsák a viselkedését.

A férjemnek is van pár zavaró tulajdonsága, de ezek számomra apróságok, kicsit rendetlen, néha amikor elkapja a hév egy izgalmas projekt kapcsán akkor nagyon munkamániás tud lenni és az adott időszakban napi 20 órában foglalkozik az adott dologgal, rengeteget tud beszélni a munkájáról olyan apró részletekbe menően, amikhez én kicsit se konyítok, így csak ülök kukán, de sebaj, csak ki akarja magából beszélni. Ezek tényleg apróságok. Az olyan tulajdonságai, amiket mások rossznak tartanak vagy amik a korábbi kapcsolataiban sok konfliktust okoztak (független típus, igényli az egyedüllétet és a külön programokat, nem romantikus alkat, inkább pragmatikus) számomra pozitívumok, én is ilyen vagyok, úgyhogy jól megtaláltuk egymást.

2018. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Nagy hibák amit nem tudnék hosszú távon tolerálni:

Hűtlen, hazudik, frigid, anyagias, igénytelen a környezetére és önmagára, féltékeny, lusta, sopánkodó típus.


A többi elfogadható, meg lehet tanulni együttélni velük.

2018. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hajlamos a tötyörgésre :) nem zavar általában, de mikor menni kéne valahova időpontra és ő még gatyában meditál, eközben én már az ajtóban állok útra készen a gyerekkel, na az bizony a halálom.

Amiket leírtál az rám jellemző és 14 éve velem él, ezek szerint tolerálható :D

2018. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lobbanékony és sokat hisztizik, annak ellenére, hogy férfi. De nagyon szeretem, néha ki is nevetem, mert olyan mint egy kisfiú, de ezekben az esetekben aranyosan hisztizik. Aztán ő is nevet rajta hiszen rájön, hogy milyen hülyeség az egész.

Bocsi, de többet nem tudok hibának felsorolni, annyira szeretem, bogy nem tűnnek fel.

2018. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Néha olyan rideg az új ismerosokkel, volt hogy emiatt beképzeltnek nézték. Nem az, inkább csak nem bír bárkivel cseverészni.

Ja és ha valamit elveszít sokszor rajtam keresi.

2018. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lustaság. Oké, munka után fáradt az ember, de én is sokat dolgozom, nem birnám egyedül a házimunkát.

Hazajön, leveti magát az ágyra és bambulja a telefonját. Na ez az egyetlen olyan dolog, amit utálok. Ezen úgy lépünk túl, hogy többszöri kérlelésemre végül megcsinál valamit. S ilyenkor elmúlik a haragom.:)

2018. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lassúság, és a gyűjtögetés (mert jó lesz ez még valamire, szerszám, gomb vagy bármi:D) Meg a papírmizériája, mert a zseni a káoszban látja át a dolgokat, így időnként, megunom, és összerakom a dolgokat, amitől ő meg a plafonon van:DD
2018. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Túltervez mindent, és görcsösen ragaszkodik az általa elképzelt időpontokhoz, időbeosztáshoz és kicsit rendmániás...a szexben lehetne egy kicsit kezdeményezőbb. De ezzel együtt is nagyon szerethető személyiség.
2018. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!