Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek alapjan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapjan lehet hogy szeretne`megtartani, ha ugy alakul?

Figyelt kérdés
Egy kicsit elitelendo a helyzet, mert egy 3-4 honapos viszonyban vagyok.. A ferfi egy jo par eve nos, de nincs gyerek, a hazassaguk nem jo es mar a valast beszelik, csak nehez kilepnie, ami szerintem ertheto, mert mindenki eleteben egy valas egy kudarc. Es jottem en, nagy szenvedely, szerelem az en reszemrol.. es nem tudom meg hogy mi lesz, de azt tudom hogy nem kozombos irantam. A "problema" az, mindig vigyazunk egyuttlet alatt, de most nem tette.. O nagyon akar mar gyereket, es nem mondta, hogy vegyek be utolag tablettat, tudta azt is hogy mit csinal, meg csak nem is ideges miatta, es azt mondta, ha barmi van, tudni akar rola. Es itt nem mertem tovabb kerdezni...tudni akar rola, hogy majd kuldjon tovabb abortuszra? mert igy ebben a helyzetben, hogy meg nincs elvalva.. vagy pont ez lenne a lokes neki, mert erre vagyik?
2018. okt. 18. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hulye vagy b+!!!

Ebbol ab lesz, vagy egyedulallo anya leszel.

Ugyes vagy.

2018. okt. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert lennek hulye? szeretem ezt a ferfit..o meg el fog valni, ez egesz biztos, es ha nem akar engem elete parjanak akkor meg mindig van egy b variacio, egyedul nem vallalnam egy gyermek felneveleset
2018. okt. 18. 03:44
 3/8 A kérdező kommentje:
o nem felelotlen ferfi, komoly, ha nem akarna semmit, siman bevetetett volna velem egy tabletat
2018. okt. 18. 03:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit gázok vagytok bakker. Úgy beszélsz a lehetséges gyerekedröl,mintha tök mindegy lenne,hogy életben marad-e,vagy mész abortusz,majd a kedves apucika eldönti. Ne legyél már ilyen fsztranszos,könyörgöm. Legalább szegény volt feleség megszabadul ettöl a féregtöl,ennyi jó van a sztoridban. Te meg növessz agyat,úgy könnyebb lesz az élet. Idióták.
2018. okt. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gyönyörű, gratulálok. Mindegy hogy mi lesz téged nem érdekel egy lehetséges abortusz sem..?! A lényeg hogy ez egy komoly férfi. Na persze.



Mégis mire vársz választ tulajdonképpen?

2018. okt. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerek se: miért is nehéz kilépnie? Fogja a motyóját és hozzád költözik, másnap beadja a válást. Már ki is mondta volna a válást a bíróság.

Gondolom, az asszony fatökűnek nevezte, ő pedig be akarja bizonyítani neki, hogy igenis tud gyereket csinálni. Te csak eszköz vagy.

És meg is érdemled a sorsodat.

2018. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"o nem felelotlen ferfi, komoly, ha nem akarna semmit, siman bevetetett volna velem egy tabletat"


A, csoppet sem felelotlen. Gumi nelkul dug, hazas, es persze termeszetesen valni akar.

Te meg egy dugas miatt eros hormontablettat szednel be? Az esemeny utani tabletta nem C vitamin es ab-re mennel, ha a pasi oda "kuld"?


Nem kicsit vagy naiv.

Tudod mire vagyik? Kotetlen es felelosegmentes dugasra egy libaval, aki minden maszlagot bevesz.


Ne

2018. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek... még meg sem születet, de már pokol lesz az élete.

Tudod kérdező én pont így születtem. Anyám nagyon szerelmes volt és gondolta, ha apám belé ürít akkor biztos, hogy ok a dolog neki is.

Nem voltam 6 hós a pocakba amikor apám rájőtt, hogy mégsem akar apuci lenni. És 7 éves koromig nem is láttam...

Kérlek kördező! Könyörgök, amíg nem beszéltetek mwg semmit, addig ne a hormonjaid után menj!

2018. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!