Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, akinek LEHET, hogy van barátnője. Mintha ő is viszonozná. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

5 éve megláttam a fiút Pesten az egyik könyvtárban. Volt barátom, tehát annyira nem is érdekelt,csak felfigyeltem rá. Egyszer láttam valami csajjal. Aki a barátnője lehetett. Ez volt 5 éve. Úgy hozta a sors, hogy 1 éve egyik vizsgán megismerkedtünk. Akkor kölcsönkérte a számológépemet. Majd nála maradt, visszaadta később a könyvtárban. Majd megint tőlem kérte el. Többször eljátszotta. Volt hogy odaült mellém megérintett amikor beszélünk. És minden egyes találkozásnál a tanulással kezdtük, utána meg mindig mint valami rapid randi. Kiderítettük egymásról a dolgokat. Állatok, italok, születés és lakhely, stb. De a barát-barátnő téma nem jött fel. Nyáron ne találkoztunk, nem beszéltünk. Szeptemberben láttam őt megint, odajött, egyik barátnőm is ott volt, aki elkért asráctól egy könyvet online verzióban. A csaj ráírt a srácnak aki elküldte neki, majd nekem is, pedig nem kértem. Azóta beszélgetünk. Nem minden nap. de hetente 2 hetente. És ő nem egy nagy chatelő. Tehát keveset is, de relatíve sokat. Volt már, hogy incselkedett velem, hogy visszaadja a gépemet, ha megbeszéljük a visszaadás feltételeit, stb. Vizsgám után írt, hogy hogy sikerült, gondolt rám. Egyszer mutattam egy lányt, aki szép, ő meg mutatta az egyik képét a lánynak, amin én vagyok, és mondta, hogy neki az a lány jobban tetszik, és rám mutatott. Sok egyéb dolgot is fel tudnék sorolni, miért gondolom, hogy tetszek neki. Viszont lehet csak barátkozik. Szerintetek?


A másik dolog..sose jön fel a barátnője. Egyszer találkoztam velük, de a srác be se mutatta, és úgy maga mögé tolta kicsit (fogták egymás kezét). ez júniusban volt. Facebookon, instagrammon, egyéb helyen semmi jele annak, hogy lenne barátnője.


Nem tudom, hogy ez most mi. Csak barátkozik és van barátnője. Vagy nincs barátnője és akarna valamit, vagy nincs de csak barátkozik...Vagy van barátnője, de mégis akarna valamit.

Mi a véleményetek?



2018. okt. 18. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet már nincsenek együtt azzal a csajjal, akivel láttad őt. Talán egymásra vártok, hogy ki teszi meg az első konkrét lépést, de a leírtak alapján bejössz neki, és szerintem többet is szeretne.
2018. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!