Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyetemi tanáromba?

Figyelt kérdés
Nyilván, de soha nem gondoltam volna hogy berohanok késve az órámra és szembetalálkozom azzal a tanárral aki nem csak a szakmai érdeklődésemet kelti fel hanem érzelmileg is kötődnék. Persze ez nem olyan hogy egy félisten... Nem, de ahogy gondolkodik stb. Na meghát van egy 16év külonbség. Próbálom analizálni magam hogy vajon rajongás e vagy tényleg. Mert mintha visszafele is kaptam volna tétova jeleket de helyzetünkből adódoan nem érzem reálisnak a dolgot. Bár csak egy fél évig van órám vele. Elfogadnék némi tanácsot vagy tapasztalatot vagy bármit, olvasnivalót. Köszi!

2018. okt. 26. 00:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat eredetileg ugy indult a cim hogy ilyen van?
2018. okt. 26. 00:55
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan hagyd csak, hogy ő "analizáljon".

32/f

2018. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

nem szerettél bele.

valszeg egy sérült, magányos, apakomplexusos nő vagy, aki projektál keményen.

ne hozd őt szarba azzal, hogy ráakaszkodsz, mert kirúghatják.

sőt, amíg te az egyetemre jársz, hallgató vagy, egészen diplomáig, ő meg tanár, akkor is, ha nem tanít többet.

tehát amíg le nem diplomáztál, tabu.

olyan szánalmasak ezek a kérdések, sosem értettem meg, miért nem a saját korosztályotokból kerestek?

ne te analizáld a helyzetet, sztem te szorulnál analízisre.

2018. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem érted nem kell ítélkezni, ettől független egészséges ember vagyok, ember és nő. Ahogy a tanár is ember és férfi. Nyilván ezért nem hoznám kínos helyzetbe és nem is akaszkodom rá. Nem célom tönkretenni más embert ha ezt valamilyen szabályzat amúgy is tiltja, de kiváncsi vagyom mások történetére is.
2018. okt. 26. 01:19
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Nekem egy exem kavart a tanárával egy évig qrogatta, aztán kapcsolt, hogy ja, amúgy nem szabadna ám ezt nekünk és kirakta a csajt. (előnyt nem adott neki és amúgy diszkrétek voltak, de csak szexkapcsolat lehetett)

32/f

2018. okt. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

ha tudod, hogy tiltja a szabályzat, akkor stop, és most stop.


akkor nem kell ezen agyalni, ábrándozni, másokkal erről diskurálni, hanem felfogni, amennyiben felelős, felnőtt ember vagy, hogy ez tévút, és a metoo óta pláne megütheti az illető a bokáját.


ennyi.

2018. okt. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy vannak ugyanilyen kérdés kiírások és van ahol nem ez a teljes elítélés érződik a válaszokból. Mindent értek hogy ezzel bajba sodródhatunk oké. De nincs még semmi, a továbbiakban tanácsot nemannyira inkább törtébeteket olvasnék szívesen. Köszi
2018. okt. 26. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a gimnáziumi tanáromba szerelmes voltam, de természetesen nem történt semmi köztünk. Azért szerettem bele, mert velem különösen kedves volt, a kedvence voltam. Így felnőtt fejjel kicsit kínosnak is érzem az egészet. Na de a lényeg: ez nem biztos, hogy szerelem, ha meg netán az lenne, semmiképp se kezdeményezz, ne közelíts felé. Nem tudhatod, hogy ő mit gondol. Szépek az iskolai diák-tanár szerelmek, de a jó nagy része reménytelen szerelem.

2019. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!