Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság elutasítás után? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság elutasítás után? Ti mit gondoltok? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kavarognak bennem az érzelmek, már egyáltalán nem értek semmit, ezért gondoltam hozzátok fordulok, megpróbálom a lehető legrészletesebben leírni a helyzetet.


1 évvel ezelőtt megismertem egy lányt, teljesen véletlenszerű találkozás volt, megismerkedtünk, jól kijöttünk, majd néhány hónapja elmondtam neki az érzéseimet. Egy ideig elvoltunk, amikor egyik találkozáskor elmondta, hogy mégsem fog menni neki ez az egész párkapcsolatosdi, így hát barátok maradtunk, amiből egy igen jó barátság alakult ki, viszont én még mindig úgy érzek, mint amikor bevallotam neki. Hamarosan együtt fogunk utazni, egy külföldi kirándulás keretein belül, még ezen sem vagyunk túl de már a második utazást tervezzük. Sokszor mondja, hogy "olyan fontos lettem számára, hogy nem akarja elrontani a barátságunkat azzal, hogy összejöjjünk", de én pont ellenkezőleg gondolom, az ilyesmi szerintem nem tud barátságot elrontani. Nagyon megbízunk egymásban, mondhatni legjobb barátok lettünk, de én mégis így érzek. Mindemellett folyamatosan dícsér, hogy lovagias vagyok, meg az egyetlen normális férfi akivel hosszú idők óta nem találkozott, de mégis így állunk, és nem értem az egész helyzetet. Első ember, aki iránt ténylegesen szerelmet érzek, ezért is nehéz a dolgot megragadni. Szóval a kérdés: ti hogyan látjátok a helyzetet?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. okt. 27. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bocs, de mi lesz, ha lesz barátja? Az mennyire fogja forgatni benned a kést? Ha majd otthagyja a srác, a te válladon fogja kisírni magát? Hidd el, fájhat ez még sokkal jobban!

2018. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 igazad van, teljes mértékben, tudom, hogy ha majd ezek történnek, akkor lesz a legrosszabb az egész, csak, már is szar, hogy nem mondott indokot, hogy mi az ami "nem jó bennem", vagy, nem is tudom.
2018. okt. 27. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én voltam ugyanilyen helyzetben, csak én lány vagyok. Szerintem ha annyira akart volna, már rég lépett volna. Másrészt meg, ha most meggondolná magát, akarnád? Én nem akarnék olyannal lenni, aki egyszer akar, egyszer meg nem... ez így távol áll az igazitól. Azzal, hogy felajánlotta a barátságot, reményt adott neked, te ezért reménykedsz, hogy majd meghódítod, de azóta sem lett így.
2018. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 az az igazság, egyikünk sem az a fajta, aki könnyen nyitna a másik nem felé, ezért nem igazán tartok attól, hogy kialakuljon egy "dobott engem közben meg összejött mással" szituáció. A kérdésedre válaszolva, jelenleg erősen úgy érzem, hogy akarnám. Van bennem egy ilyen érzés, hogy nem tudtam magam bizonyítani eléggé, ezért ha már egy apró második esélyt adna, már attól boldog lennék.
2018. okt. 27. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam a csajszinak, hogy nem fog menni, mert részemről nem barátság van. Tiltottam, és megkértem, hogy ne keressen. Még értetlenkedett kicsit, de aztán sikerült elfelejtenünk egymást.
2018. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is utasított el nő, nem fárasztottuk egymást utána. Felesleges. Másik válaszolónál az igazság, hogy fog esni, ha majd bepalizik és azon gondolkodhatsz, hogy valaki más reszeli éppen?


Bocsi a fogalmazásért de ez benne van és ez lesz az első gondolat, ami fel fog húzni téged. Jobban jársz, ha hanyagolod a továbbiakban.

2018. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy én is így gondolom ezt az egészet, csak anno túl beszari voltam, hogy kerek perec megmondjam neki, hogy mi van, és elfogadtam a barátságát. Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2018. okt. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!