Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság mennyire tükrözi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire tükrözi a nyilvános facebook profil az ember valóját?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik de külsőre,előre levontam a saját következtetéseim, gondoltam valamit. Aztán többször rákerestem facebookon de nem találtam meg. Most végül mégis kidobta a kereső és kellemeset csalódtam, semmi olyan nincs a profilján ... igaz nem vagyok az ismerőse szóval nem láthatok mindent de a nyilvános megosztásaiban nincs semmi negatív sőt mintha lenne néhány közös pontunk...

Csak kérdés mennyire tükrözheti ez a valóságot? Szerintetek? Mennyire szokták az emberek önmagukat,saját érdeklődési körüket, gondolataikat vállalni nyilvánosan? Mennyire lehet félrevezető?

Huszonéves korosztály


2018. nov. 1. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"Manapság mennyire tükrözi a nyilvános facebook profil az ember valóját?"


Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy elég jól tükrözi. Teljesen jól le lehet venni egy ember posztjaiból, hogy mennyire sötét az illető. Sajnos általában inkább ezt lehet, azt kevésbé, ha mondjuk intelligens. Bár itt igazából csak az olyanra gondolok aki rendszeresen oszt meg kamu álhíreket és konteókat vagy valami hasonló hülyeséget.


De azért ne ez alapján ítélj meg valakit.


Az én facebookomon például nincsen szinte semmi poszt és még csak kép sem.

2018. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánosan a töredékét osztom meg csak annak, amit az ismerőseimmel, sőt, ismerősök között is van, aki csak a nyilvános megosztásaimat látja, mert a többiről letiltottam.
2018. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Saját tapasztalatból tudok nyilván csak írni. Engem speciel nagyon minimálisan tükröz csak. Nem lájkoltam be a kedvenc dolgaimat vagy legalábbis nem mindet. Nem osztogatok meg minden érdekes és számomra fontos dolgot... meg amúgy mostanság semmit sem. Nem posztolgatok képeket és idezeteket napi szinten.

Ezek még nem azt jelentik, hogy nincsenek kedvenc dolgaim, meg százezer képem akár magamról a galériámban. Szimplán nem ott élem az életem (hanem itt :DD)


Persze a másik véglet is nyilván jelen van, sőt a köztes facebook használók is.

Mindent összevetve azt mondanám, hogy nem feltétlen mérvadó. Valakit csak akkor ismerhetsz meg igazán, ha személyesen megismered é kiismered az idők során (ez akármennyi idő lehet). Nem pedig egy idealizált, néhány információmorzsa fog bemutatni neked egy egész személyiséget.

2018. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2018. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez változó van akinél egyértelmű. De nálam pl nem. Kétféle ember van szerintem facebookon. Akinek sok posztja képe van a másik meg akinek nagyon kevés, alig alig.


Én semmit se osztok meg, nem töltök fel képeket. Nagyon minimalista a profilom. :D


Én úgy gondolom hogy aki viszont megoszt rengeteg dolgot az beszédes abból lehet levonni következtetéseket.


25N

2018. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent elárulhat. De vigyázz, nem minden igaz. Pl van olyan ismerősöm, aki állandóan jókedvű meg bulis képeket rak ki, közben pedig nem boldog.

Persze érdeklődési körök meg lajkolt oldalak alapján azért még lehet tudni pár dolgot.

2018. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sok szelfivel rendelkező embereket nagyon nem.


A nem szelfimesterek meg nem mutatnak magukból sokat.


A szelfimesterek általában sekélyes, felszínes, színészkedő emberek.

2018. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!