Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól érzem hogy ez bukott ügy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy ez bukott ügy? Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Nyáron új munkahelyre mentem ahol megtetszett egy munkatársam,lesz ami lesz alapon léptem is, kerestem a társaságát. Úgy tűnt hogy viszonozza is,rengeteg viccelődtünk egymással, kétértelmű megjegyzéseket tettünk,szemeztünk. Volt hogy megvárta a műszakom végét hogy együtt mehessünk haza, üzenetben is volt hogy beszéltünk,akár még hajnalban is munka után. Azonban egy hónapja más területre osztottak be minket, már nem volt alkalmunk annyit beszélni,nekem viszont ugyanúgy tetszik mint eddig. Próbáltam vele beszélni ha összefutottunk, üzenetben is felvettem vele a kontaktot viszont nekem úgy tűnik,hogy már nem érdeklődik.Régebben rögtön válaszolt az üzenetre,most van hogy egy egész napot is kell várnom, ha személyesen beszélünk se látom már rajta azt amit régen. Úgy érzem hogy már csak én keresem őt. Mit csináljak?
2018. nov. 3. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne várj ennyit.
2018. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!