Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzel akkor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel akkor, amikor boldog párkapcsolatban élsz? Olyanban, amelyben előfordulhatnak viták, de örömteli és harmonikus? Mit jár akkor a fejedben?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hálát kell érezni
2018. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Esetleg kifejtenéd egy kicsit bővebben?
2018. nov. 17. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg semmi nem jár a harmonikus párkapcsolatban élők fejében. A felesleges gondolkodás csesz el mindent, és teremti meg a diszharmóniát.
2018. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztonságot, békét, nyugalmat érzek. Tudom, hogy lehet vele vitázni (nem veszekszünk), lehet nemet mondani, lehet szar formában lenni, szabadnak lenni, messzire menni tőle, aztán visszatérni, mert ő akkor is szeret és nem hagy el. Részéről ugyanezt látom. Megnyugtat az őszintesége, nyíltsága, hogy nem játszmázunk és sakkozunk a másik érzéseivel. Nem tudom hogy vagyunk képesek ilyen jó csapatot alkotni mert mindkettőnk gyerekkora/nevelése meg volt nyomorítva de úgy látszik működik. :'D
2018. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Határtalan nyugalmat, nem vagyok feszült, nem idegesítenek apró cseprő dolgok, nincs múlt, nincs jövő, csak a jelen, csak (n)Ő...

Sokkal jobban tudok érvényesülni az életben, sokkal derűsebben látok mindent, van miért felkelni, van értelme az egésznek....

De rég is volt mikor utóljára éreztem ezt...és mostanában egyre jobban szeretném. De lehet nekem már nem adatik meg.

2018. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságot. Tudom, hogy a férjemet nem zavarja, ha épp betegen, zsíros hajjal, smink nélkül ferrengek, sőt, főz nekem levest és hordja a teát, miközben a lányainkat is leköti. Azt is tudom, hogy ha eossz a kedvem vagy épp morgok egész este, nem fog csalódni bennem, mert tudja, hogy alapvetően mosolygós vagyok, csak az a nap valami miatt nem a kedvencem. Tudom, hogy gyönyörűnek tart, szereti a gondolkodásmódom, azt, amilyen anya és feleség vagyok. Imádom, hogy ő is tud esetlen lenni előttem és fel meri vállalni, ha nem ért egyet velem valamiben, mert ő is biztos bennem.

Szívesen főzök minden nap a 2 kicsi mellett is, extrább kajákat is, mert tudom, hogy örülni fog neki. Nem érzem tehernek. Ahogy ő is szívesen felkel hajnalban, hogy korábban érjen be a munkahelyére és korán eljöhessen és velünk legyen délután.

Egyszerűen jó felkelni, jó felfedezni a gyermekeinkben mindkettőnket és jó látni, ahogy rám néz 10 év házasság után is. 😊

2018. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép volt! Utolsó! 😊
2018. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!