Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan nő akinek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akinek minden álma végre egy őszinte férfi?

Figyelt kérdés
Egy nagyon őszinte embernek érzem magam és jó lenne ha nem utólag jönne rá pár nő hogy ezt értékelni kellett volna meg úgy az egészet,csak ugye akkor már késő.

2018. nov. 30. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha magas az érzelmi intelligenciája az illető férfinak, akkor biztos talál olyan nőt, aki értékeli az őszinteségét.
2018. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Az őszinteség jó dolog, de önmagában kevés, ha mellé például bunkó vagy, mint én.
2018. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Egy nőnél mindig szükség van kegyes hazugságokra.

Amikor felkel és megkérdezi hogy nézek ki nem mondhatod neki úgy mint mint öreganyám még akkor sem ha ez az igazság.

Az igazság mindig relativ.

2018. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez onmagaban nagyon keves.
2018. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Persze..

Semmi más nem kell csak, hogy őszinte legyen. Az se baj, ha agresszív állat, agyonveri, de őszintén ordítja a fejébe, hogy miért rugdossa. Meg lehet munkakerülő, vagy hajléktalan aki élősködni fog rajta de ezt őszintén el is mondja, nem fog kertelni. Biztos, hogy kell.


Tényleg azt hitted, hogy egyetlen jó tulajdonság alapján özönleni fognak a nők? Mert attól, hogy őszinte vagy még lehet egy rakás külső-belső rossz tulajdonságod amelyből némelyik nagyobbat nyom a latba mint az az egy jó.

Nemgondolod?

2018. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb őszinte férfi (vagyis azok, akik őszintének gondolják magukat)bunkó. Mert nem fogják fel, hogy az őszinteség nem az, ha benyögnek egy randkm pillanatba egy ilyet: nem zavarnak a pattanásaid, de félhomályban szebb vagy, mert nem látszanak (true story). Hanem az, ha a kapcsolaton belül, az érzelmeikről, egymásról tudnak őszintén kommunikálni. Pl. Megmondja, ha valami nem jó neki a szwcben, ha nincs kedve a héten harmadjára pörköltet enni vagy ilyesmi. Vagy ha nem hallgatja el, ha valami bántja, ba gknfja van a munkában. És persze ha a nő kérdez valamit magával kapcsolatban (hogy állna jobban a haja vagy tényleg hanyagabb lett mostanában stb) építő krtilával,mismásolás nélkül tud válaszolni. (Tehát nem azt mondja, hogx trehány vagy vagy zsíros a hajad, nem lesz jobb).

De önmagában ez is kevés...

2018. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést nem úgy írtam ki mint azok a férfiak akikről beszélsz,szerintem.

Tehát nem csak bunkó lehet az aki őszinte, lehet szépen,és építő jellegűen mondani dolgokat.Vannak jó és rossz tulajdonságaim,ez minden emberben van szerintem,de úgy érzem hogy a jó tulajdonságok bőven megvannak amik némelyik(inkább sok) emberbe egyáltalán nincs,a rossz az meg sokkal kevesebb mint gondolnád,nem számottevő.

2018. nov. 30. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez pozitív tulajdonság, de önmagában nagyon kevés, elvárás nem előny, hogy meg legyen, másrészt ezt nagyon sokan hozzák, semmi rendkívüli vagy plusz nincs benne.
2018. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nwm mondtam, hogy olyan vagy, mknt amit írtam, csak én ezt tapasztaltam. Önmagában azonban az őszinteség akkor sem elegendő, bár tisztelendő egy férfiban.
2018. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!