Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a férfinak valóban én vagyok a nagy szerelme, nem pedig csak azért akarja újra kezdeni, mert nem talált jobbat?

Figyelt kérdés

Volt már veletek olyan, hogy vége lett a kapcsolatnak és utána nem sokra rá rájöttetek, hogy hiba volt és amiért szakítottatok igazából az nem is probléma? Mivel még cipeltétek az előző kapcsolatok rossz ízét nem adtátok át magatokat igazán az adott kapcsolatban és a szakítás után rájöttetek, hogy azt a nőt igen is nagyon szeretitek? Viszont a sok tétovázás és gondolkodás miatt, mire már erőt vennétek magatokon, hogy békülést kezdeményeztek, addigra a nő már új kapcsolatba kezdett? (Persze, lehet, hogy próbáltátok elfeledni más nőkkel előtte..) Akkor mennyiben várnátok arra, hogy újra szingli legyen? Addig is tartanátok vele a kapcsolatot? És ha már szingli?


Bocsánat a kérdéses megfogalmazásért, de így tudtam összefoglalni.


L


2018. dec. 13. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést, voltam a helyedben. Még az exét szerette, meg is csalt vele. Majd kis idő után verte nagyon az ajtót, hogy hibázott, mert nem értékelt.


Nem volt értelme, ez a keserű mellékí, hogy neki az exe kellett, nem bírtam megemészteni, hogy csak "második leszek".


Azóta van párom, aki úgy törődik, úgy szeret, hogy mindenkinek ezt kívánom, aki úgy járt mint én.

Az elején én se voltam túl ezen az exen, aki megcsalt (pedig eltelt egy év, hogy különmentünk). De összeszedtem magam, tudatosítottam magam, hogy semmi keresnivalóm olyan mellett, aki nem becsült meg.


L

2018. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!