Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Totálisan, menthetetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totálisan, menthetetlenül belezúgtam a szeretőmbe. Mit tegyek? Hagyjam inkább az egészet abba még most és akkor kevésbbé fog fájni vagy idővel csillapodni fog ez őrült vágy és szenvedély az irányába?

Figyelt kérdés

Még csak 7 hónapja vagyunk együtt.

Neki is és nekem is van családunk (pár + gyerek), ezért úgy beszéltük meg az elején, hogy ez egy "szex és más semmi" kapcsolat, mivel egyikünk sem szeretné felrúgni a családját a másik miatt.

Viszont én egy ideje úgy érzem, teljesen belészerettem. Ezt tudja Ő is. Szenvedek ettől az érzéstől.

Nem tudom mit tegyek.

A családomat semmiképp sem fogom szétrobbantani, viszont őrülten vágyom és imádom a szeretőm.

Nem tudom melyik lenne a jobb megoldás. Ha még most megálljt parancsolok az érzéseimnek és nem találkozom többé vele és akkor nem fáj ennyire ez az egész. Vagy folytatjuk tovább és ez az érzés múlni fog.

Nem tudom mit tegyek.


2018. dec. 19. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Már azzal szét rúgtad a családod, hogy szeretőt tartasz.

Vagy vállald fel, vagy hagyd ott.

Mérlegelj melyik a fontosabb

A családi béke, vagy egy szerelem ami el is múlhat.

Egyébként valami nem oké a házasságoddal, ha szeretőt tartasz. Én a helyedben elválnék. A gyerekek úgyis megérzik, hogy valami gáz van. Hosszú távon senkinek sem jó.

A szerető tudja, hogy szereted. Hogyan fogadta?

Ha neki is van családja, biztos nem adná fel csak úgy.

2018. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha vele maradsz,otthagyod a jelenlegi párod,akkor fogsz csak kiszeretni belőle
2018. dec. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk köpj fel és állj alá, aztán ha a nyálad jobbra folyik, akkor folytasd, ha pedig balra, akkor meg fejezd be. Érmét az dobjon fel, aki ér annyit.

32/f

2018. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hogy fogadta, hogy szeretem?

Azt mondta, érezte, hogy szeretem. De jobb lenne ha kevesebbet gondolnék Rá, mert akkor könnyebb lenne nekem. És ha nem lenne családja, akkor lehetne róla szó, hogy együtt legyünk, de így nem. És ezzel teljesen egyetértek. Nem szeretném, ha miattam otthagyná a családját.

2018. dec. 19. 09:20
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tudom mit tegyek"


Szégyelld el magad!

2018. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már képes voltál arra, h egy másik férfival lefeküdj, akkor már mindegy folytatod-e... Sztem folytasd, előbb-utóbb ezt is megunod, elveszíti a varázsát.
2018. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért, ne haragudj, de ez durva egy szituáció. Nekem azt mondaná egy hapsi miután lefeküdtem volna vele meg érzi, h szeretem, h inkább ne gondoljak rá, ne "sérüljek" még tovább, az tisztán azt jelenti, h ő nem szeret, csak használt. Ez nagyon megalázó, te ezt nem érzed???!
2018. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7. Válaszoló!

Te látod igazán a lényeget; köszönöm, hogy így megfogalmaztad/leírtad helyettem.

Tudom, hogy "használ" csak; az elején én is így kezdtem bele ebbe a kapcsolatba. De már nem tudom csak használni, érzéseim vannak és nem tudom, mit tegyek.

2018. dec. 19. 09:40
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

A szerelem egy kémiai reakció az agyunkban, ami tökéletesen leírható hormonokkal, képletekkel, ami az állatokat (az embert is beleértve) szaporodásra ösztönzi.

Állj ellen neki, nem ez az élet értelme, csak egy erős ösztön (a szaporodási) megnyilvánulása.

2018. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Te maximum a csávó farkába vagy szerelmes, mert másba nem lehetsz. Nem ismered, csak néha jól megdug. Ennyi. Neki ez kva kényelmes, mert nem köpöd be a nőjének és fátyolos tekintettel szopod a farkát, miközben ő semmiféle erőfeszítést nem tesz ezért.


Ha neked ez nem megalázó, akkor nem nagyon tudok mit mondani.

2018. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!