Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bírod ki, ha sokáig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírod ki, ha sokáig nem látod a barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés

A barátom és én is egyetemisták vagyunk, itt a vizsgaidőszak. Nekem nincs olyan sok vizsgám és nagyjából mindre tanultam is már. A barátom ezzel szemben nagyon el van havazva. Három hete nem láttam és napi szinten kB 10 percet beszélünk. Még egy hétig nem fogom látni, mert akkor végez egy fontos vizsgájával.


Mindketten kollégisták vagyunk Szegeden, úgyhogy a szorgalmi időszakban nincsenek ilyen problémáink.


Hogy bírnám ki ezeket az időszakokat? Nyilván tudom, hogy ez most a legfontosabb, de akkor is.


2019. jan. 4. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Én könnyen kibírnám, mert alapvetően nem bírom az összezártságot. Jó egy kis "normál időtöltés" néha, nem?
2019. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én abszolút jól bírom az ilyesmit, sokkal jobban, mint a 0-24 összezártságot. Legutóbb 6 hétre utazott el, nem beszéltünk minden nap és bár persze hiányzott, de nem zuhantam meg. Dolgoztam, találkoztam a barátaimmal, kicsit átrendeztem a lakást, foglalkoztam a hobbijaimmal, magammal foglalkoztam, el is ment hamar az a pár hét.
2019. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Mi 2 évig távkapcsolatban éltünk.Jól bírtuk.Mindketten szeretünk egyedül lenni is úgyhogy nem okozott gondot, hogy nem voltunk együtt napról-napra, hétről -hétre..Sőt, most hogy már együtt élünk is van hogy elvonul mindenki a maga kis kuckójába fél napokra:D

1 hét nem a világ:) Kitartás ,kibírod:)

2019. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát akkor én vagyok a kakukktojás, mert én a férjem 3-4 napos céges utazásait is megszenvedem, pedig nem is nagyon tudok unatkozni a gyerekek mellett. Sokat beszélünk ilyenkor, esténként filmet nézek, ez segít.
2019. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lassan eljutok arra a pontra, hogy már nem is érdekel.
2019. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Vicces látni h itt mennyire le vannak pontozva azok akiknek nem a párjuk körül forog az életük és jól bírják. Én is ilyen vagyok, nem okoz gondot a távolság, lehet lepontozni kapcsolatfüggők :D
2019. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
Bele ne haljatok már, Jézusom 😂😂😂😂😂
2019. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy picit félreérthető voltam. Én sem függök a barátomtól, van saját életem. Barátaim, családom. De most, hogy be vagyok zárva egész nap a lakásba és tanulnom kell, csak egy boldogságforrásom van (lenne), Ő.
2019. jan. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!