Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi rá a magyarázat, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi rá a magyarázat, hogy az ember képes belezúgni olyanba aki nem is lenne az esete?

Figyelt kérdés

Nem hangoztatom hogy kritikus vagyok a külsővel kapcsolatban és nem is sértegetek senkit a kritikámmal de azért van egy elég részletes ízlésvilágom..


Erre összefutottam pár éve egy lánnyal akin kb semmi sem úgy volt ahogy nekem tetszeni szokott, viszont az a kedves, talpraesett megnyilvánulássorozat..aah..alig voltam magamnál


ha most visszagondolok akkor egy álomszép nővé változott a belső értékei miatt..hogy lehet?


nem kezdtem nála mert nem volt alkalmas de tény, hogy szerelmet hagyott maga után..


Ti vagytok így? Kortól függetlenül.


2019. jan. 6. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig a külső adottságok döntenek. Az adott személynek - akár férfi, akár nő - lehet olyan kisugárzása, ami ellenállhatatlanná teszi.
2019. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

milyen kortól?

*Nemtől függetlenül.

2019. jan. 6. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Kortól, nemtől függetlenül.
2019. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TR75 ***** válasza:
100%
Mert ez nem matematika.
2019. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem ráadásul a legjobb barátom felé.. Nem úgy nézek ra mint egy pasira.. Inkább mint lelkitarsra..mint pasi nem jon be de a lelkébe bele szerettem.
2019. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez a "nem az esetem" nem sziklaszilárd elképzeléseken nyugszik, sose lehet tudni mi az ami a másikban megfog.
2019. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
71%
Feromonok.. :D
2019. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

A párom kb.a 6.randin merte elárulni, hogy neki a szőke, kêkszemű csajok jöttek be. Addig, míg engem meg nem ismert :D ( barna szem& haj)

Ő nem a külsömből indult ki, mert akkor sose lettünk volna együtt. Ezt teszi , ha valakit ténylerg megszeretsz, hogy úgy jó, ahogy van.

2019. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valakinek az "esete" nem feltétlenül csak külsőre vonatkozik. Vannak belső tulajdonságok is, amik vonzóvá tesznek egy embert. Emiatt van sok csúnya, elhízott, egyéb módon külsőre nem túl esztétikus embernek is párja, az emberek valamilyen szinten hajlamosak szemet hunyni a számukra előnytelen vagy nem annyira tetsző külső felett (idővel valószínűleg még meg is szeretik) és együtt lenni egy olyan emberrel, aki belsőre tökéletes számukra.
2019. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer beleszerettem egy enyhén molett,minden héten 2szer részeg lányba. Pedig az "alkesz" csajok taszítanak. Erre elkezdtem én is iszogatni bulizni járni vele. Az ok amiért beleszerettem. Mellette élveztem az életet,újra fiatal voltam(akkor 26éves). De ujra csak 20nak éreztem magam.
2019. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!