Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

Betrollkodtam egy "hol vannak a rendes pasik" kérdés alá. :D

32/f

2019. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy egyetemre jártunk, két különböző karra két különböző városban. Látásból ismertük egymást néhány rendezvény szervezése miatt de soha nem beszéltünk, elsőre nem is találtam vonzónak. Aztán egy fesztiválra való kitelepülést szerveztünk, mindketten ugye a saját karunkról. És úgy voltunk vele, hogy ha már úgy is össze leszünk zárva egy hétig csak ismerjük meg egymást, meg amúgy is sokat kellett egyeztetnünk előtte. Szóval elkezdtünk facebookon beszélgetni és nagyon hamar kiderült, hogy szinte ugyan az az ember vagyunk, nagyon gyorsan megvolt az összhang. Koppra ugyan azokat a zenéket szerettük, az összes hülyeségben benne volt, bármilyen hülye videót vagy zenét küldtem neki ismerte stb. Amikor utána együtt töltöttünk egy hetet már nyilvánvaló volt, hogy nekünk együtt kell lenni, ezután kezdtünk el randizgatni.
2019. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Badoo. :D Az első férfi volt, akinél én kezdeményeztem beszélgetést, senki másnál előtte. És milyen jól tettem. 🤗
2019. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? :)
2019. jan. 12. 00:42
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
2. vagyok, 5 éve vagyunk együtt, én 26 ő 34.
2019. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

16 évesen (2012) elkezdtem játszani egy online chates játékkal (transformice), ott összehaverkodtam egy nagyon jó fej sráccal, sokat dumáltunk skypeon, de egyikünk se tudta a másik valódi nevét, vagy ilyesmi. Aztán sokáig nem beszélgettünk, végül tavalyelőtt novemberben írt nekem egy emailt, megadtuk egymás facebook elérhetőségét, újra dumálni kezdtünk. Ez volt 2017. novemberben, rájöttünk mennyi közös van bennünk, legjobb barátok lettünk. 2018. áprilisban találkoztunk, majd elmentem hozzá májusban a szülinapjára, de én akkor már nagyon belé voltam zúgva :) volt, amikor napi 4-6-8 órákat telefonáltunk egymással, vagy egész éjszaka, világosodásig beszélgettünk. Aztán egyszer amikor nagyon maga alatt volt, hogy 18 évesen még nincs barátnője, meg még soha nem is csókolózott, ha nem lenne nagy kérés, csókolózzak vele, hiszen úgyis találkozunk megint egy hét múlva... én utána napokig alig tudtam aludni, olyan izgatott voltam. Abban az egy hétben elkezdtük húzni egymást mindenféle perverz dologgal, flörtöltünk egymással, és mire találkoztunk, teljesen egymásba gabalyodtunk, végül pár napra rá össze is jöttünk. Hét hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, igaz, messze lakunk egymástól (220 km), de amikor alkalmunk van rá, együtt vagyunk. Nem olyan sokára már nem távkapcsolat lesz.

19F, 22L

2019. jan. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Mi még nagyon az elején, 2 hónapja vagyunk együtt. Én 22, Ő 24.:)

2019. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mentem lőtérre gyakorolni, ő ugyancsak ezért volt ott és ellátott pár tanáccsal, ráadásul felajánlotta, hogy bármikor szívesen segít.

Azóta eltelt 7 év és beljebb vagyunk egy gyerekkel.

2019. jan. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Kórusban ismerkedtünk meg, 5 éve ismertük egymást, amikor összejöttünk. 10 éve vagyunk házasok, 3 kislányunk van. 30N+41F
2019. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon. Írtam valahova egy választ, mire rámírt. Elég ramaty állapotban voltam akkoriban, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Aztán találkoztunk is, normális esetben nem találkoztam volna senkivel, akit interneten ismerek meg, de akkor tényleg minden mindegy volt. Jót beszelgettunk, találkoztunk, amikor tudtunk, ő megmondta és ki is mutatta, hogy tetszem neki, nekem ő nem, nem is éreztem magam készen rá. De ő nem tágított, ott volt mellettem, velem, bókolt, mindent meg tudtam vele beszelni, számíthattam rá, és szépen lassan fülig szerelmes lettem belé. Ma már el sem tudom képzelni az életem nélküle, ő a szerelmem, a legjobb barátom, a legnagyobb kincs az eletemben, akármennyire nyálasan is hangzik. 2 éve vagyunk együtt.
2019. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!