Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom nem tisztel engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tisztel engem és az ágyán kívül nem megyünk sehová, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt, nincs könnyű természetem mégy így az elején ezt el szerettem volna mondani.

Van egy baráti társasága akivel állandóan füvezik és xboxozik, a szabadideje nagy részét ez tölti ki. Mikor dolgozik akkor nem tud éjjel aludni mert a munkája nem engedi, de ez a szabadidejere is igaz. Én normál ritmusban elem az életem és így is fent vagyok vele hajnalig viszont ő nincs rám tekintettel, ő sosem alszik el előbb és ezt előre ki is jelenti. Ha osszeveszunk sosem tudunk megbeszélni semmit, ő rövidre tarja azzal hogy én egy örömlány vagyok és hogy menjek és elegitsek ki valakit szàjjal (sosem csaltam meg) mindig én keresem meg hogy bekuljunk ki. A szabadidonket az agyaban toltjuk mert sehova nem visz 4 hónapja, ha felmerül a lehetőség akkor is csak a spanjaihoz akar átvinni hogy nézzem ahogy játszik és szív. A szülei mindent elé tesznek, pénzelik, mégis úgy bánik velük mint egy darab kakival és egy forintot nem ad haza. Én nem így nevelkedtem. Állandóan fuvezik mellettem is, keresemre sem hagyja abba, en próbálom öt meglepni dolgokkal de ő ezt nem tartja fontosnak. Én 21 éves vagyok, nő. Ő pedig 30 és férfi. Kérlek mondjátok el a véleményetek!


2019. jan. 19. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Szakíts, ennek így semmi értelme.
2019. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Ő nem 30 éves férfi, hanem 30 éves gyerek.

Ha ez nem jó neked, keress másik pasit. Én biztos nem lennék együtt egy lusta drogossal.

2019. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Már a kérdést elolvasva azt írtam volna, hogy dobd ki, a részletek olvasása után pedig nem is értem, hogy miért pazaroltál el rá 2 évet? Ahogy írták előttem, ez az ember nem férfi, hanem egy nagyra nőtt éretlen gyerek. Abból is a legrosszabb fajta.
2019. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szánalmas de én szeretem öt mert az elején nem ilyen volt. Szeretnek felkelni ebből de nem tudom hogy kezdjek neki! Határozott magabiztos emberből mára egy roncs lettem, refluxom is lett. Nem akarok panaszkodni de már a barátaim sem tudnak segíteni mert mind eltűnt mellolem
2019. jan. 19. 18:40
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts vele és megoldódik minden problémád. Persze, nehéz lesz, mert megszoktad, hogy ő van melletted, de szerintem te sokkal jobb embert érdemelsz. Egy szeretetre méltó, kedves, értelmes lánynak tűnsz, ne add ennyire le az igényeidet.
2019. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, össze szedem magam és véget vetek ennek. Persze én is sáros vagyok ebben abban de ezt talán senki nem érdemli meg...
2019. jan. 19. 18:45
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Ha jól latom ez megoldódott, szóval én már csak egy fagyit kérek. :)
2019. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Ez a fickó csak magával ránt a sárba.

És a barátaid sincsenek már meg, ez is egy intő jel.

Jobb most szakítani, mint mikor már 2 gyerekes anyuka vagy, hidd el.

2019. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
A barátod nem fog megváltozni. Látok ilyet a környezetemben. Ha neked ez az élet nem felel meg úgy, hogy 10 év múlva is ez lesz, akkor lépned kell.
2019. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Jézus.
2019. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!