Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha ti azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ti azt mondjátok egy lánynak, hogy elképesztő, hogy mennyire megértesz! Az jó jel ugye?

Figyelt kérdés
Kapcsolat elején vagyunk, kb 3 hónapja vagyunk együtt, több, mint egy éve ismerjük egymást. Én nagyon szerelmes vagyok, de ő mindig viszakozik, előszőr nem is akart járni velem, mert hogy nem szeret és soha nem is fog. (nagy a távolság). Ahhoz képest utána mégis és most egyre jobban megváltozik. Egyszerűen látom rajta, látszik az arcán mintha szeretne. De nem ám, nem mondja ki. Minden mást mond csak azt nem...
2019. febr. 3. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom igen, bár én nem szoktam ilyeneket mondani, de engem nem is szoktak megérteni.
2019. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még simán havercsaj kategória.
2019. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan a fenéből tudjuk? Már bocsi... Nem vagyunk mi látnokok.


(aki bejön annak nem fogok olyat mondani hogy sosem foglak szeretni)

2019. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem , a leírottakból következtetve, ez azt jelenti, hogy " jó veled lógni, de semmi extra".
2019. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reméljük nem azért mondja, mert a kedvére akarsz nagyon lenni és megfelelési kényszered van. Légy önmagad. Azért jó lenne, hogyha ő is kinyilvánítaná az érzelmeit őszintén. Kicsit egyoldalúnak látom a helyzetedet és a reménykedésed. De fel a fejjel!
2019. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!