Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valami baj az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami baj az exemmel vagy én rontottam el?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jöttünk össze, már a 2. héten megcsinálta azt, hogy úgy berúgott, hogy lemondta a találkozót másnap, majd mikor ezt szóvátettem még szakított is. 3. nap már könyörögtt, hogy szeretne még egy esélyt, megkapta, egy ideig jó volt minden. Hazavittem bemutatni, ő akarta azt is. Majd elkezdődtek a problémák, ha valami nem tetszett neki megsértődött, férfi létére hisztizett, ha beszélni akartam a problémákról visszakozott. Mindig jöttt valami kifogás, majd szakítottam vele. Akkor könyörgött, hogy ne haggyam el, 2 hétig még irogatott, majd fenyegetőzött, hogy megüli magát, mire ráhívtam a rendőröket. Persze vaklárma volt, de ellettem mondva mindennek, beetette a csaláját, barátait is. Ez az ügy miatt be kellett mennem a rendőrségre tanuként, de ott kiderült, hogy zaklatás miatt feljelentett. Előadta, hogy ő szakíott és én nem hagytam békén, az az egy szerencsém volt, hogy megvoltak az üzenetek, sms-ek, így végül nem lett belőle ügy.

A kapcsolatunk alatt végig sírt, hogy őt kihasználják, milyen rossz ember, soha senki nem volt vele ilyen kedves, mint én stb.

Lehet, ha türelmesebb vagy megértőbb vagyok vele akkor nem fajul ez idáig. Előttem egy 7 éves kapcsolata volt, tehát nem hiszem, hogy olyan nagy a baj a fejében.


2019. febr. 3. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Atyaég... Ti cigányok vagytok?
2019. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. febr. 3. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
7éves kapcsolatának hogy lett vége? Szerintem "beleőrűlt. " Kevés volt a szünet.
2019. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Állítása szerint egyszercsak elköltözött a nőtől, mert az utolsó 1 évben már egymáshoz sem szóltak, és idegesítte a csaj.
2019. febr. 3. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Szakember kéne ennek az embernek, ha öngyilkossággal fenyegetőzik, nem kapcsolat. Az, hogy volt előtted egy 7 éves kapcsolata, nem biztosíték semmire, ki tudja, milyen volt a lány.
2019. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudhatod mi zajlott abban a kapcsolatban, lehet a csaj mindent elnézett neki, az pedig nem feltétlenül erény. A csávó igenis nem százas, jobb is, hogy külön vagy tőle.


30N

2019. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Sztem hagyd nem kisgyerek. Ha akar változatát ha akar akkor ég tovább nyalogatja a sebeit. Az exem is besértődött ezen azon volt olyan hogy nem én váltottam ki hanem családtagok és általában olyankor velem sem voltkedves jó nem ütött meg de goromba volt. Ráment a kapcsolatunkat.
2019. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Kapcsolatunkra*
2019. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember beteg. Szellemileg.
2019. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt még olvasni is rossz volt. Ha nem akarsz az exed szintjére süllyedni, akkor töröld ki az életedből!
2019. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!