Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mihez kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Szóval középsuliban volt egy lány akit nagyon megkedveltem. Utolsó évben el is kezdtem flörtölni vele, irogattunk, beszélgettünk, elhivtam ide-oda. Kiderült sok mindenben hasonló az érdeklődésünk és tök jól ki is jöttünk. Ezt tartott kb nov-májusig. Azután érettségi meg minden, de a lényeg az, hogy nagyon megkedveltük egymást, viszont, azt tudni kell rólam, hogy elég félénk introvertált személy vagyok és ő az igazán első ember aki iránt úgy érzem tényleg szerelmet érzek, nem is voltam szerelmes és barátnőm sem volt. Szóóval amikor elkezdett úgymond jelezni, hogy annyira megkedvelt, hogy akár több is lehetne mint barátság én nem nagyon léptem erre semmit, mert hát nem volt konkrét és én meg túl szkeptikus voltam magammal szemben. Nyáron találkozgattunk, a jó barátság megmaradt, majd kiderült ugyanabba a városba megy egyetemre és én meg úgy voltam "többet nem halasztom". Úgyhogy megint hivogattam el ide-oda, irogattunk, majd végül rákérdeztem a dologra.

A lényeg nyáron még nyitott lett volna egy kapcsolatra viszont most túl sok a tanulnivaló és nagyon lefárasztja az egész egyetem (ez nem kamu ezt sokszor beszéltük még ősz elején is), de ettől függetlenül szeret velem lenni meg dumálgatni, meg kedvel, de hát az igazság az ez a beszélgetésünk óta eltelt 2 hónap és nem is találkoztunk. Most a vizsgák után sem érzem, hogy nagyon keresné a társaságom. :/

Hogy kérjek tőle egy második esélyt, tényleg szeretem őt és tudom, hogy hülye voltam nyáron tisztán ott volt az esély és most meg már egy visszautasitáson túl vagyok mihez kezdjek.. :((



2019. febr. 15. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt már elszurtad sajna.
2019. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy elszalasztottad a lehetőséget...

Ha ő is szeretne és kedvelne úgy igazán, akkor bármelyik percben igent mondana. Ez az igazság, a dolognak kölcsönösnek kell lennie. Nem az hogy ha épp jókedvében találod akkor igent mond, ha rossz kedvében akkor meg elküld melegebb éghajlatra...


Nem passzoltok, csak te azt hiszed!

2019. febr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Futsz utána, ennit tehetsz. Most ne csodálkozz, ha nem bízik benned, hiszen nyáron nem léptél, amikor kellett volna.
2019. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!