Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincs közös nyelv, így lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs közös nyelv, így lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Tetszem egy orosz férfinak, aki csak az anyanyelvén beszél.

Én beszélek közepes szinten angolul, meg pár orosz kifejezést is megtanultam, de nagyon nehéz.

Írásban angolul kommunikálunk, de még tényleg az elején vagyunk.

Volt már valaki ilyen helyzetben, hogy nincs közös nyelv, de mégis ott van az, hogy szeretnétek egymást?

30/N



2019. febr. 15. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben és nem működött. Vigyázz az orosz, ukrán férfiakkal, nem csak az a baj ha nincs közös nyelv, hanem más kultúra is.Szeretnek eltitkolni dolgokat (olyan. család, gyerek) és kb azt mondanak amit akarnak.
2019. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

30 évesen már több eszed lehetne.

Úgy gondolkozol mint egy tinilány.

2019. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

Senkit nem pontoztam le, mert még a számomra negatív válaszban is rengeteg az igazságtartalom.

Egyik kommentre reagálva pedig, hogy miért Szása?

Tudod, jó ideje már, hogy egyedül vagyok, a munkámnak élek, és ez alatt rengeteg férfival kerülök kapcsolatba, és rám igaz az, hogy aki nekem tetszik, annak én nem, illetve mindenki csak a szexre hajt.

Most az oké, hogy előbb-utóbb Szása is szexet akar, de ő legalább veszi a fáradtságot, hogy kitapossa annak az útját, kedvességgel, figyelemmel, érdeklődéssel.

Ez a nem mindegy.

A Bélák pedig szinte ajtóstól rontanak a házba, csoda, hogy ez számomra nem szimpatikus?

Kérdezem, hogy melyik nőnek tetszene az, hogy csak a tested kell, a lelked le van sz@rva.

Azt pedig aláírom, hogy elég furcsa nép az orosz, ukrán, de mint mindenhol, ott is vannak kivételek.

A magyarok között is rengeteg gerinctelen tróger van, ha szetnézünk.

Ez, hogy nem közös az anyanyelv, nem tehetünk róla, sőt, ki tudja, hogy lesz-e ebből bármi is, a kérdés azért született, hogy érdeklődjek, milyen tapasztalatok vannak másoknak.

2019. febr. 16. 13:02
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem a beszédet fordítóval meg lehet oldani, pláne ha te tudsz angolul, mert angolról oroszra aránylag jól fordít. (Meg fordítva is) Szerintem inkább a távolság lesz a probléma (saját tapasztalat). Nekem csak barátaim vannak Oroszországban, pont ezért, de ők alapvetően tudnak angolul.
2019. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!