Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan miért gondolják hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért gondolják hogy ha kigyúrják magukat akkor jó nőjük lesz?

Figyelt kérdés
A sport jó és kell, de attól még ugyanaz a noname senki marad mint aki előtte volt. Én még senkit nem láttam azért előre jutni az életben mert van rajta némi izomtömeg. Magabiztossággal, határozottsággal, ésszel viszont igen.

2019. febr. 16. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert azoknak a nőknek akarnak tetszeni, akik számára ez vonzó. Kereslet, kínálat, nem értem, mi baj ezzel.
2019. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Magabiztossággal, határozottsággal, ésszel kitörölheted, ha nem nézel ki jól.
2019. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát biztos jobb mint gizdán...


Ha valami formát mutat legalább észre veszik.

2019. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Mert agy nélkül, 1M-ből kitestnevelésezni magad olcsóbb, mint jól keresni, és a kocsiddal, lakásoddal, hatalmaddal villantani.

De mit ér a kockahas az árufeltöltőnek?

2019. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Maradjunk abba, hogy egy 190cm 110-120kg férfi pusztán a megjelenésével is tekintélyt parancsol. Akinek van rendes válla, mellkasa és vesz egy rendes öltönyt az férfiasnak néz ki, egy 170cm 60kg "férfi" egy nőiesen lekarcsúsított öltönyben viszont csak egy vicc. Nem állítom azt, hogy az ész és rátermettség nem számít, aki barátokat keres annak tökéletes.

20 évvel ezelőtt egy 180cm magasságú 20 éves sárc 85-90kg volt és fizikálisan készült a katonaságra, mert nem akart lebőgni. Manapság egy 180cm magas srác átlagban 65-70kg, szinte azonos a nőkkel. Erről ennyit...

2019. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az csak a te véleményed, tudod sok ember van, különböző nézőpontokkal. Ha neked nem jőn be, még másnak bejöhet. Szerinted “noname senki”, talán mások másképp vélekednek.

Sőőt az is lehet, hogy alapból te vagy a bunkó, hogy annak nevezel másokat, lehet hogy előtte sem volt az, csak te bélyegezted annak őt, hogy még inkább lehúzd az önbizalmát.

2019. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nőként mondom nagyon sokat dob egy férfin, ha van rajta izomzat. Sokkal férfiasabb, sokkal jobban megkívánjuk őket.
2019. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 peca1000 ***** válasza:
50%

Én köldökre gyúrok. :)


Szép nagy sörhasam lett :)


Le sem tudom vakarni magamról a nőket :D

2019. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert vonzóbb, bárki megtehetné h sportiol, de inkább mindenféle kifogásokat keresnek. Te is a csinos csajokra nyomulsz!


Azzal a fickóval nem értek egyett aki azt írta h bizonyos kg alatt nem férfias egy férfi!

Vagyunk akik a vékonyabb aktívabb srácokat kedveljük, nem a fatörzseket.

2019. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a külső csak olyan fontos mint a belső nyilván sokkal jobb ha a srác fitt izmos és egészséges mint ha kövér és egészségtelen lenne de láttam már olyant is hogy kövérebb srácnál volt külsőre jol kinéző csaj :D


de figyelj ez mindenképp csak előny de nem ettől lesz valakinek jó nője (egyet elárulok a nők valamit jobban szeretnek az izmoknál! kitalálod mit? ;)


a nevetést :D ha egy srác vicces és jó a kisugárzása igényes ápolt akkor mindegy hogy most full izmos vagy van neki egy kis uszo gumija)

2019. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!