Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mit jelent az a szó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelent az a szó, hogy szerelem?

Figyelt kérdés

azt látom, hogy a hétköznapokban túlmisztifikálják a szerelem szót. kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan definiálná, mi nevezhető felnőtt emberek között szerelemnek. ha valaki azt mondja, hogy nem szerelmes, ellenben úgy viselkedik, akkor vajon mi az, ami hiányzik neki a másik félből, hogy azt mondhassa, szerelmes? az emberek félnek kimondani, felismerni a sok csalódás miatt, vagy ilyenkor tényleg nem szerelmesek?

amikor beszélünk, csípőből rávágom, hogy én sem vagyok az, mert eddig az összes kapcsolatomra azt mondtam, hogy szerelem, és mindig hazudtam magamnak. most érzem, hogy ez más, ez több, hogy akit kerestem az ő, mégsem merem kimondani. egyszerűen annyiszor mondtam már, hogy egyrészt úgy érzem, szinte lealacsonyítanám ezzel a kapcsolatot, másrészt már magam sem tudom mi az. idealizáltam mindig mindenkit, most pedig csak szeretem azért, aki, és ez nekem is új. nem akarok nagy szavakkal dobálózni, de akkor mi a szerelem, ha nem ez?


2019. febr. 20. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerelem az, amikor már fel szállt a rózsaszín köd, minden hibája láthatóvá válik számodra, de még ezek ellenére is rajongsz érte. Boldogsággal tölt el a puszta jelenléte. Boldog vagy, ha reggel ő az első akit megpillantasz magad mellett az ágyban. Ha apróságokról eszedbe jut és mosolyogsz magadban, mint egy idióta. Úgy érzed kiegészíti a lényedet. Szerelem az mikor nem tudod nélküle elképzelni a jövőt, az életed.
2019. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező hasonlóan érzek én is valaki iránt.Nem az a nagy fellángolás,nincs rózsaszín köd.Szeretem azt amilyen,amilyen mellette vagyok.Valahogyan azért tudatnod kell vele amit érzel.
2019. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
A férjemet. Azt a boldogságot, hogy együtt lehetünk, azt a bizalmat, amit csak felé érzek, azt a szeretetet és melegséget, amit érzek, ha nézem, ahogy a gyerekekkel játszik. Gondoskodást, elfogadást, megértést, feltétel nélkül.
2019. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is az, amikor már lenyugodott a kezdeti köd és úgy érzem, hogy otthon vagyok mellette.

Szerintem minden korban mást jelent; én már nem kamasz vagyok. Ti mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt?

2019. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatomban máshogy éreztem. Mindegyiknél úgy, hogy az előző nem is az volt, a mostani az. Így nekem ennyi után nem jelent igazán semmit, mert a következő mindig jobb lesz, amíg tart.
2019. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmit, nem is tudom milyen igazából, ahhoz közeli állapotban voltam már szerintem, de ha visszagondolok csak afféle erős ábránd volt. Az oka pedig az hogy szerintem én nem is tudnék szeretni igazán, így már nem is annyira érdekel hogy legyen valakim. De a kérdésre válaszolva, szerintem minden emberben ott van a válasz amit érez hogy ilyennek kellene lennie. Csak és kizárólag pozitív és építő dolgokat jelenthet, de ez úgysem tart örökké szóval fölösleges dolognak tartom.
2019. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!