Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Amióta egymás szemébe néztünk csak rá gondolok?!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van párom 2 éve, de már szerelmes nem vagyok belé, csak szeretem. Ő viszont imád engem. Pénteken kilettünk hívva a falusi "kocsmába" és ahogy oda beléptünk, volt egy fiú csapat, billiárdoztak. Közülük az egyik srác nagyon megnézett engem (nem láttuk még soha egymást) pedig egy kis faluban lakunk. Azóta csak rá gondolok... Annyira megtetszett, hogy az hihetetlen... Azon gondolkom, hogy bejelölöm fb-on. Mit tanácsoltok nekem? 20/L
2019. márc. 10. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

jelöld be a facen.

Aztán majd lesz valami:)

2019. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem is lesz olyan soha, hogy szerelmes leszel évekig, évtizedekig. Vágysz újra az érzésre és ennyi. Aztán amjd az is elmúlna. Kérdés az, hogy megéri-e. Ez a te döntésed!
2019. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legrosszabb, ha az ember a köztest választja és nem korrekt, félrelép. Na, ezt nem tanácsolom! :)
2019. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán megérné előtte tiszta helyzetet teremteni,mert ha Te nem is a barátod imád Téged.Szóval,ha nem szereted szakíts,aztán utána azt jelölgetsz be akit,és amikor akarsz.Amùgyis az,hogy nagyon megnézett kb.semmit nem jelent,azt meg végképp nem hogy akar is valamit.Az meg,hogy kis faluban laksz,semmit nem ad a történethez.Bár ha nem láttad még soha,és a nevét sem tudod,akkor nem tudom,hogyan fogo bejelölni fbn.Ami meg felveti,hogy valós-e a kérdés.Meg hát lakhat ugye ennyi erővel a szomszéd kisbajusz nevezetű faluban is.
2019. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom a nevét :D nem szeretnék félrelépni.
2019. márc. 10. 12:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez egyenes út oda.
2019. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz félrelépni,akkor minek akarod bejelölni?
2019. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ennyire meg tudott fogni vagy tetszeni,akkor azt jelenti hogy a jelenlegi paroddal mar csak megalkuvasbol vagy eggyutt.. Szerintem csak akkor kezdj az uj fiuval,ha a jelenlegi parkapcsolatod le lessz zarva.. Viszont ha az nem lessz,akkor ne hagyd ki,mert ritka az ilyen mint amit tapasztaltal..
2019. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy ez normális. Szerintem hazudik, aki azt mondja, hogy nem kalandozik el a gondolata sohasem párja mellett, ha meglát valaki olyat.... Az, hogy ösztönből félre akar lépni egyből az ember, vagy elhessegeti a nevetséges pillanatnyi fellángolások iránti vágyakat az már más kérdés. Nem vagyunk állatok!
2019. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, olyan nehéz :( ma átmentem barátomhoz és főtt kajával várt stb, de annyira felkeltette a másik fiú az érdeklődésem... :( amúgy már ismerősök vagyunk fb-on, de én nem szeretnék írni neki, valószínüleg ő se fog nekem :( nem akarom barátomat se megbántani... Szóval nehéz
2019. márc. 10. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!