Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért keresnek fel évente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresnek fel évente 1-2x az exeim?

Figyelt kérdés

3 komoly kapcsolatom volt, ebből mind a 3an felhívnak vagy írnak évente legalább egyszer.


Félreértés ne essék, nem érdekelnek már, ebből 2vel barátian váltunk el, a harmadikkal nem annyira...

Ők szakítottak velem anno.


Nekem nem hiányzik a társaságuk, szeretem őket életem végéig, hiszen életem legtöbb fontos eseményén ők részt vettek, de nem akarok belemenni ebbe a bájcsevelybe minden évben.


Ez jelenthet egyáltalán valamit?


25/L



2019. márc. 11. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
bájcsevej. Gondoltam szólok.
2019. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
A puna még akkor akkor is hiányzik, mikor a tulaja már nem. Ennyi a magyarázat az ilyen megkeresésekre.
2019. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
kanosak és dugni akarnak. ha már 2 hónapig nem jutottak puncihoz felkeresik a régi partnereket. rajtad kívül nagyjából még 5 lányra garantálom, hogy ilyenkor ráírnak. az ex amolyan ZS-terv. ha már tényleg nincs semmi jobb
2019. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom

Most jut eszükbe egy két dolog veled kapcsolatban, amit nem

Értékeltek anno.

Vagy unatkoznak.

Vagy visszacsatolast keresnek.

Velem is előfordul, de nem látom értelmet, megindoklom nekik és beken hagynak.

2019. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van barátnőjük, vagy "punájuk"...
2019. márc. 11. 14:41
 6/14 A kérdező kommentje:
1-2-es: akkor akkor... gondoltam szólok! ;)
2019. márc. 11. 14:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Felkereshetünk mi is helyettük, ha írsz ki címet. :D

32/f

2019. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
3-as voltam. figyelj én is pasi vagoyk, hidd el tudom mit miért tesznek a férfiak :d lehet hogy te engedted análba míg a barátnőik nem. lehet hogy te lenyelted a csaj akivel együtt van meg nem nyeli le. az is lehet hogy meg akarod téged tartani tartalékba, és úgy van vele, hogy néha rádír és majd hátha lesz egy kufirc ha éppen mindketten szinglik vagytok. semmi komolyat nem akarnak, ne aggódj
2019. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Mi lányok/nők mindig túl tudjuk idealizálni a helyzetet és sokszor olyanokat gondolunk bele, hogy “jajj biztos hiányzok neki”, “oh még talán fontos lehetek neki?” És sok ilyesmi kusza gondolat fogalmazódik meg a fejecskénkben, de csak túlgondoljuk a dolgokat.


Engem is felkersett egyszer az egyik volt szerelmem, sőt még bókolgatott és újra el kezdett udvarolni. Nem volt komoly szándéka, csak a szex. Az exe megcsalta, majd ki is dobta. Csalódott volt nagyon és puncihiány is gyötörte. Pár lány ismerősömnek is írogatott. Aki szakít veled és utána évente feltűnik, csak magából csinál bohócot. Biztos szép vagy, vonzódnak hozzád, szerettek anno és lehet hiányzol nekik az ágyukból. Bár nem ismerem őket, nem akarom megítélni a helyzetet és őket sem, de ez tűnik a legjobb magyarázatnak. Van most nőjük, de lehet tőlük nem minden téren kapják meg azt, amit szeretnének, legyen szó bármiről.

2019. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük kérdezd meg.
2019. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!