Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondanátok utólag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok utólag egy lány barátotoknak, hogy régebben szerelmesek voltatok belé?

Figyelt kérdés

Elmúlt már, de azért nem teljesen, az ilyesmi sose múlik el szerintem, csak kérdés, hogy érdemes -e erről beszélni?

Ha szóba hoznám bántó lenne -e , önző dolog -e?


2019. márc. 24. 19:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ha elmúlt minek elmondani és bolygatni.
2019. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Mit tud vele kezdeni így utólag?


Nekem volt már, hogy utólagosan "vallottak szerelmet", és csak rosszabbul éreztem magam tőle, mintha akkor mondja, amikor még tényleg tart a dolog. Utólagosan már nincs mit tenni, de ha akkor mondja, lehet, hogy esetleg adok esélyt a dolognak, vagy ha olyan a helyzet, akkor próbálom kerülni a társaságát vagy esetleg nem beszélni olyan témákról, amik őt bánthatnák. Így viszont, miután utólag vallott szerelmet, tök rosszul éreztem magam, amikor belegondoltam hányszor bánthattam meg akaratlanul is, csak mert nem gondoltam hogy egyes szavaim, viselkedésem érzékenyen érinthették.


Én azt gondolom, hogy utólag már felesleges elmondani. Persze, ha nagyon szeretnéd, elmondhatod, de szerintem nincs értelme, legfeljebb egy zavart vállrándítást kapsz, mert mégis, mit tudna erre mondani. Bántónak nem bántó, és önzőnek sem nevezném, simán csak felesleges és értelmetlen.

2019. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Koszi 2. Azt is h kifejtetted.

Nekem konnyebbseg lenne ha tudna, a tovabbiakra nezve is, ugyanis ettol fuggetlenul eleg jo viszonyban vagyunk es sokat is talalkozunk. De onzo nem akarok lenni, akkor inkabb elviselem a fajdalmat.

2019. márc. 24. 21:51
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
legalább megnyugodna az ember lelkiismerete, hogy megpróbálta...
2019. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem egy haver utólag mondta el és akkor derult ki, hogy kölcsönös volt. De erről lekéstünk, tul keson mondta el.


Szerintem mondd el!

2019. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Egyik legjobb fiú barátommal nekünk is így volt. Túl későn mondtuk el, pedig kölcsönös volt :D

Nekünk jobb volt tudni róla, s megbeszélni :)

2019. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
és miért csak volt kölcsönös? elmúlt? nem lett semmi?
2019. ápr. 3. 21:07
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az "utólag" miatt van ott csak "volt".

Az érzésekről beszélni meg nem önző dolog(miért is lenne, nem értem), inkább bátorság kérdése.

2019. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben vagyok, de nálam elmúlt teljesen, és nem áll szándékomban elmondani. Bár néha elgondolkodom, hogy vajon mit szólna hozzá, de csak a kíváncsiságom miatt nem fogom tönkretenni a barátságot.
2019. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Volt , de miért??? nem hiszem h az csak úgy elmúlik ha a vonzalom megvolt.

Azért önző dolog beszélni mert valaki örül h a barátod és utólag meg kiderül h azért voltál vele mert szerelmes vagy. Meg egy ilyen vallomással kellemetlen helyzetbe is hozhatod.

2019. ápr. 3. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!