Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok a volt barátomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok a volt barátomra egyre többet?

Figyelt kérdés

Nem értem mi történik velem, másfél évig voltunk együtt a volt barátommal,6 hónapja lett vége az egésznek. Haragban váltunk szét, azóta nem beszéltünk (csak ha részegen fel hívott, de azt nem nevezném túl nagy kommunikációnak). Nem rég lett egy barátom, nagyon rendes jó szívű, és szeretem (sajnos kevés időt töltünk együtt hetente 1x találkozunk pár órára), jó vele nagyon. Tisztel, becsül és szeret. Viszont a volt barátom soha sem tisztelt és soha sem becsült meg nem szeretnék ebbe a témába bele menni de volt rá példa hogy nem egyszer bántott.. És pont ezért nem értem magamat hogy az utóbbi időben miért érzem azt hogy kötődök hozzá miért gondolok rá, miért veszem a telefont a kezembe hogy fel hívom legalább halljam a hangját (mégsem teszem), miért vannak ezek a dolgok mikor itt van mellettem egy normális ember aki megbecsül?

Lehet ez csak egy átmeneti dolog, érzés? Ez alatt a 6 hónap alatt most történt ilyen először velem hogy ilyet érezek. Mert eddig csak haragot és gyűlöletet éreztem.


2019. ápr. 1. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A probléma szerintem ott van, hogy a jelenlegi párodhoz nem tudsz kötődni, mert alig találkoztok. Gondolom az exeddel sűrűbben voltatok együtt, ezt hiányolhatod.
2019. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!