Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta bunkóbb, szenvtelenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta bunkóbb, szenvtelenebb lettem a csajokkal, jobban vonzom őket. Most is kavargatok kettővel is. Vélemény?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 18:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha a realitás és a fantazia nálad ennyire összemosódik, akkor csak ápolónőkkel lesz kapcsolatod legfeljebb.


"Csak azért tettem fel a kérdést, mert előtte évekig senkim sem volt és ez érdekes. Jó érzés női segget, mellett fogdosni. Élvezetes a szex. Jószívű sràc koromban nem igen volt benne részem, mert szóba se àlltak velem."


Egyébként ez meg a kérdés mutatja, hogy te soha nem voltál "jószívű" srác, ellenkezőleg, tárgyiasítod és a szexxel tartod egyenlőnek a nőket.

A nyomiság, kommunikáció- és szociális készségek hiánya nem jószívűség.

2019. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kommunikàciót tanultam, nyomi sosem voltam, mivel még az ellenfelek is elismerték a teljesítményemet a sportban, a bajnoksàg utàn is. Jószívű voltam, mert vettem a lànyoknak ezt-azt ha valamelyik kérte, megosztottam velük még a magamnak vett pizzàt is az utcàn, meghallgattam őket, a lelki szemeteslàdàjuk voltam. De igen, most màr tàrgyiasítom a nőket, és leszarom a te véleményed is. Tudod vàgom én, hogy a hagyomànyos női àllàspontot most igyekszel menteni, mert az ellentmondàs feloldàsàhoz azt kell bebizonyítani, hogy szar alal voltam. Ez nem fog menni tesó. Mindenki, aki ismert, jóravaló sràcnak jellemzett. De ez megszűnt. Nem dícséreteket akarok, hanem puncit, és ahhoz most màr hozzàjutok.


(Am meg a kedvesség nem függ a képességtől. Egy nyomi is lehet kedves). Na szevasz.

2019. ápr. 18. 19:20
 13/19 anonim ***** válasza:
5%
Én mindig kedves gondoskodó vagyok a nőkkel és vonzom őket csak velem mindig szemetek lesznek 2-3 hónap után és kidobom őket és sok bunkó csávónak tök aranyos csaja van szóval lehet benne valami.
2019. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Kretén vagy te nem csaj mágnes 😂

Én pont kedves srácként aratok.

2019. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Naponta több ilyen "most jöttem az angol manosphere oldalról, és most jól leírok valamit onnan, mintha megtörtént volna" kérdést látok, de kicsit sem vagy hihető, mert sosem valami konkrét, humán szemszögből írsz, hanem felolvasod a passzust ami pont a helyzetre illik. A fő tanácsom az, hogy trollkodni is tudni kell, és meg kell hozzá tanulni kreatívan és realisztikusan írni, és akkor sokkal viccesebb társalgás alakulhatna ki.
2019. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez nőnek is működik. Nekem volt ilyen régen h mentünk volna buliba egy barátnőmmel(N vagyok) de közbejött neki valami. Gondoltam mindegy, akkor már odanézek. Cikinek éreztem egyedül menni, gondolkodtam hogy viselkedjek. Kitaláltam h nem fogok mosolyogni, hanem ilyen "mi ez itt, elég szar ez a buli" fejet fogok vágni :) Ezt csináltam 10 percig. Odajött 2 tök jó fej srác, hogy ugye milyen szar a zene? :) és jóba lettünk, az egyikből később egy hosszú kapcs lett.. Mosolygós kedves fejjel ilyen emberekkel megismerkedni sose sikerült...
2019. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Van akinél bejön, de nem mindenkinél.

Ismertem ronda pasit, aki ezzel próbálkozott, egy időszakba nagyon adta a bunkót, de ezzel csak még ellenszenvesebb lett mások szemében.


Amúgy szerintem egy normális párkapcsolatba ez nem működik, max. flörtölésnél, amikor a szenvtelenséget úgy értelmezi valaki, hogy elérhetetlen vagy és előjön a megszerzési vágy, ami vonzóvá tesz valakit ahhoz képest, mintha a nyakadon logó érzelgős nyálas fickó lennél.

Nem állítom, hogy bunkónak kell lenni, az aranyközépút is működik. Ha eddig túláradóan kedves, nyája voltál, akkor ahhoz képest lehet, hogy a bukóbb stílus vonzóbb, de még így is nem az igazi.

2019. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mintha mások nyakán logó érzelgős nyálas fickó lennél*
2019. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

# 12 A nőddel is így beszélsz? Mert ha igen, akkor kamu kérdés, kétlem, hogy bejönne ez bárkinél:D


Amúgy nem értem, hogy sokan miért keverik a bunkóságot azzal hogy valaki nem nyálas??????????????????????????

Annyira unalmas, amikor ezt a dumát tolják sokan, úgy hogy közben bunkóság alatt azt értik, hogy valaki nem nyalja a nők seggét. Ember, ez nem bunkóság! Azért lettél "sikeresebb" a nőknél, mert nem hagyod, hogy kihasználjanak.

Ez nem csak pasiknál jó, hanem nőknél is. Nekem is volt olyan időszakom, amikor túl kedves voltam, emiatt kihasználtak. Nem lettem "bunkóbb" pusztán nem hagyom magam kihasználni.

2019. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!