Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem helyesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem helyesek a török férfiak? Azok a gyönyörű barna szemeik, hosszú fekete szempillák, sűrű fekete haj. Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak köztük helyesek.
2019. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
A természetük meg tipikus féreg!
2019. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ja, meg amikor olyan csodálkozó fejet vág, h egy nő előre megy az ajtóban meg esetleg ki kell neki nyitni/segíteni...

Épp most történt meg velem a napokban: mennék ki egy középület ajtajá, de tele volt mindkét kezem táskákkal, szemben velem akart bejönni sztem egy török vagy ilyesmi fiatal férfi, én megindultam és sosem fogom elfelejteni azt a csodálkozó tekintetet, h hogy merek kimenni előtte és azt, h segítésre kényszerítettem. Azért ilyet európai férfi nem csinál, még a legbunkóbb sem.

Idáig én sem gondoltam semmi rosszat egy török vagy más muszlim férfiról... de már nem így van. Durva rossz érzés maradt meg bennem.

2019. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek.
2019. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is helyes a legtöbb!
2019. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy külsőre egzotikusak, meg egy jó kiállású török pasi kifejezetten vonzó a délies vonásaival, de én óva intenélek tőlük: nagyon más az a kultúra, ahonnan jönnek, ott a nő a legutolsó, egyáltalán nem tisztelik. Tetszik, vagy nem, amit nálunk a legutolsó bunkó sem nagyon csinál meg a nőkkel, az náluk a napi élet normája. És az, hogy előre engednek-e az ajtóban, még a legapróbb, bár árulkodó jel. Mielőtt arra gondolnál: ez nem rasszizmus a részemről, egyszerűen a kulturális különbségek ismerete, tények alapján.


Lehet, hogy összejössz egyikükkel, aztán azt hiszed, hogy ő más, már másként azt gondolkodik, elfogadta az európai normákat, boldog leszel vele, aztán a házasságban már az ő hagyományai fognak apránként érvényesülni, ami rengeteg keserűséget okoz majd neked. Nem egy nő esett bele ilyen csapdába: sok hasonló történet van, ha ebből nem tanulsz, akkor majd megtapasztalod, a saját károdon.

2019. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem régen sosem tetszettek, aztán volt egy, aki igen, azóta nem ítélek nemzetiség alapján :)
2019. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
🤷🏼‍♀️ Nekem egy olyan netes plátói szerelnem van évek óta, aki félig grúz, félig török. Külseje grúz, nyelve török. Fekete haj, világoszöld szemek, nem vallásos. Jó a humora. 🙂 Imádom, de kva messze van. 3 éve ismerem, kapcsolatok jönnek-mennek, de néha mindig rákérdezünk, hogy van a másik. Talán egyszer erre jár, és találkozunk is. Még a nyuggerotthon előtt. 😀
2021. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!