Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem veszik észre, hogy a szerelem csak egy jól menő üzlet a világban?

Figyelt kérdés
A Valentin nap kereskedelmi szempontból piros betűs nap az ajándékboltok számára. Nem csoda, hogy a Plázában már korábban ki vannak téve a papír szivecskék, ha jól emlékszem, tehát készülnek rá rendesen. A tehetségtelem könyvírók is el tudják adni a maguk ponyvaregényeit akkor, ha írnak egy erotikus vagy szerelmes könyvet, ami tele van sablonnal. Nem kell gondolkodniuk, hiszen nincs szükségük egy Jhon Gribbin szintű tudáshoz vagy J.K. Rowling féle fantáziához ahhoz, hogy valamit le tudjanak firkantani. A zeneszámok szerzői is nagyon jól meg tudnak élni a nyálas szerelmi klippekből, dalokból. Nincs szükség arra, hogy a dalszövegírás tekintetében egy Tupac Shakur szintjén legyenek. Mindez elmondható az amerikai szerelmes filmekre is. Végül pedig azokat az embereket említeném meg, akik szintén pénzt csinálnak a szerelemből: tehetséges férfiakat és nőket, akik ostoba, "halálosan szerelmes" jómódú embereket szakítanak el a szerelmüktől, és élvezik annak anyagi előnyeit.
2019. máj. 19. 09:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

"Nem csoda, hogy mindegyik 300 000 Ft-os almás telefont nyomkod. Tehát, vagy nem voltál még szép nővel, és hazudsz, vagy a nőid szintje nem ütötte meg az általam felállított szintet."


Azok a nők smink, retus, műakármi, drága ruhák nélkül ugyanolyanok, mint az átlagosan jó nők.

2019. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha számodra a nő csak insta modell lehet, aki kívül szép de belül üres és lehúz pénzzel,akkor te nem a szerelemről beszélsz, hanem a "megy a bolond a farka után" szituációról.

Mindennek semmi köze a szerelemhez és sem a kérdésed, sem a kommentjeid nem tükröznek sor értelmet, kérdező.

2019. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy meg fog jelenni a GYIK-es csürhe valamelyik tagja a "nem láttál még" nőt szöveggel. Nos, akkor jól tessenek kinyitni azokat a füleket (akarom mondani a szemeket): a nézeteimet élőben is vállalom. A női ismerőseimmel órákat szoktunk beszélgetni, filozófálni telefonon. Mindent, amit itt leírok, ők is tudnak, sőt még ennél többet is. Ugyanúgy én is ismerem az ő radikális nézeteiket, azokat, amiket a barátnőkkel beszélnek ki, de mondjuk a pasijuknak nem mernének bevallani. Sose volt gondom az ismerkedéssel, sőt a nézeteim ellenére többször leszoptak már. Mindez azt jelenti, hogy a pasik felett állok. Az átlag pasi nem engedheti meg magának a provokatív viselkedést, mert elhajtják, én viszont igen. Tehát erről csak ennyit.


Az átlag nőkről csak annyit mondanék, hogy neki még úgyis megéri a szerelem, hogy felesbe fizeti a dolgokat, mert megoszlik a költség. Fizetni nem fog neki senki, de így legalább mínuszban nem lesz, ha már pluszban sem lehet, hanem nullára jön ki. Ez is valami!


A sakkban azonban soha senki nem a parasztokat részesíti előnyben, hanem az értékesebb figurákat. A parasztok CSAK annak a játékosnak lesznek fontosak, aki elvesztette az összes értékes figuráját, és lehetőség híján csak azokra hagyatkozhat. Így ezzel nekem sem kell foglalkoznom.

2019. máj. 19. 10:47
 14/18 A kérdező kommentje:

"Azok a nők smink, retus, műakármi, drága ruhák nélkül ugyanolyanok, mint az átlagosan jó nők."


Mivel a pasik többségével szemben nekem élőben is van lehetőségem olyan nőkkel lógni, ezért elmondom neked, hogy ez nem igaz. Hiszed vagy sem, tényleg vannak olyan nők, akik jól néznek ki.


De egyébként nem ez a kérdés. A jól kinéző nők és az átlagos nők is üzletelnek.


Csak előbbi értékesebb, mint utóbbi.


A szerelem meg a világ egyik leggonoszabb dolga a vallás mellett.

2019. máj. 19. 10:52
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú... Ha ezeket komolyan gondolod, érthető, hogy órákat tudsz beszélni a nő ismerőseiddel. Elég szórakoztató vagy, sokat nevethetnek rajtad.


"Az átlag nőkről csak annyit mondanék, hogy neki még úgyis megéri a szerelem, hogy felesbe fizeti a dolgokat, mert megoszlik a költség. Fizetni nem fog neki senki, de így legalább mínuszban nem lesz, ha már pluszban sem lehet, hanem nullára jön ki. Ez is valami!"

Adok neked 20.000-et, aztán adsz nekem 20.000-et. Megérte, ugye? Az évszázad üzlete! :D


"Sose volt gondom az ismerkedéssel, sőt a nézeteim ellenére többször leszoptak már. Mindez azt jelenti, hogy a pasik felett állok. Az átlag pasi nem engedheti meg magának a provokatív viselkedést, mert elhajtják, én viszont igen. Tehát erről csak ennyit."

Hú! Többen is leszoptak? Az már valami. Engem is, mondjuk nem igazán értem, hogy ez hogy jön a témához. A férfiak többségével pont ugyanez a helyzet.

Átlagos pasi vagyok, mégis megengedhetem magamnak a provokatív viselkedést. Ez nem igazán függ attól, hogy mennyire vagyok jó pasi...

Nem állsz te senki felett. Miért állnál? Miben állnál? Az általad kiírt szöveggel kapcsolatban pár perc alatt saját magadnak mondtál ellent. Így filozofálsz órákat bárkivel is? :D


"A sakkban azonban soha senki nem a parasztokat részesíti előnyben, hanem az értékesebb figurákat. A parasztok CSAK annak a játékosnak lesznek fontosak, aki elvesztette az összes értékes figuráját, és lehetőség híján csak azokra hagyatkozhat. Így ezzel nekem sem kell foglalkoznom."

Aham, szóval palvibarbikkal foglalkozol? Annyira hihető vagy... :D

2019. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Hú... Ha ezeket komolyan gondolod, érthető, hogy órákat tudsz beszélni a nő ismerőseiddel. Elég szórakoztató vagy, sokat nevethetnek rajtad."


>A nőknek nem szokása órákat beszélgetni olyan férfival, akiket nem tudnak komolyan venni. GYIK-en terjedt el a "csak azért vitázok veled, mert jó rajtad röhögni" téveszme. Ilyen élőben nincs.


Adok neked 20.000-et, aztán adsz nekem 20.000-et. Megérte, ugye? Az évszázad üzlete! :D


>Igen, megérte. Haver egyébként ezt tudatosan használta a csajoknál régen: "fizetek neked 20 000 Ft-ot, de akkor legközelebb te fogsz nekem annyit fizetni [ha le vagyok égve]". Persze ezt így nem mondta ki, de nyilvánvaló volt a mondanivaló. A pszichológiai nyomás miatt egy idő után a nő visszaadta (sőt többet is adott) a 20 000-et. Jó taktikai módszer a nehéz időkre! Így is mondhatnám: segíts másokon, hogy hogy másoktól segítséget tudj majd követelni, amikor te rászorulsz.



"Sose volt gondom az ismerkedéssel, sőt a nézeteim ellenére többször leszoptak már. Mindez azt jelenti, hogy a pasik felett állok. Az átlag pasi nem engedheti meg magának a provokatív viselkedést, mert elhajtják, én viszont igen. Tehát erről csak ennyit."


"Hú! Többen is leszoptak? Az már valami. Engem is, mondjuk nem igazán értem, hogy ez hogy jön a témához. A férfiak többségével pont ugyanez a helyzet."


>Önmagában semmi nagy dolog nincs benne. Viszont ha úgy szopnak le, hogy még kedveskedni sem kell a nőnek, sőt kifejezetten feszíted a húrt, akkor az nagy dolog. A pasik többsége ilyenkor ugyanis az orális kényeztetés helyett egy pofont/lekoptató szöveget kap.


"Átlagos pasi vagyok, mégis megengedhetem magamnak a provokatív viselkedést. Ez nem igazán függ attól, hogy mennyire vagyok jó pasi...


>Dehogy engedheted! A média arra neveli a pasikat, hogy legyenek kedvesek, illedelmesek a nőkkel. Ez az, amire nekem soha az életben nem volt, és nem is lesz szükségem.


"Nem állsz te senki felett. Miért állnál? Miben állnál? Az általad kiírt szöveggel kapcsolatban pár perc alatt saját magadnak mondtál ellent. Így filozofálsz órákat bárkivel is? :D"


>Az előző reakciómból következik, miért állok a pasik többsége felett.


"Aham, szóval palvibarbikkal foglalkozol? Annyira hihető vagy... :D"


>Hogy kivel foglalkozok, az attól is függ, hogy mit szeretnék. Jelenleg 1 szép nőt ismerek, aki komoly beszélgetésre alkalmas. Az összes többi témát kevésbé szép nőkkel szoktam megvitatni.

2019. máj. 19. 13:01
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
És ilyen emberek is szavaznak a választásokon, mint a kérdező....agyrém. :-)
2019. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom politikával, szóval megnyugodhatsz, ami a gazdasági és politikai életben történik, nekem semmi közöm. Neked viszont talán annál inkább...
2019. máj. 19. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!