Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan fiú, akinek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, akinek bejönnek a fiúsan öltözködő lányok?

Figyelt kérdés
Pl. laza póló, rövidnadrág, farmerdzseki vagy laza, bővebb pulcsi

2019. máj. 24. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2019. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hodegebb időben hosszú nadrág
2019. máj. 24. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Látens homárok, modern szépfiúk.
2019. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy az ilyen csajok nem az öltözködésük miatt jönnek be a pasiknak, hanem azért, mert alapból jó néznek ki, még rövidnadrágban is?
2019. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon jól néznek ki, bármit vesznek fel. Később meg már mindegy :D
2019. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem mindegy, hogy milyen is az az öltözék, ha úgy öltözik, mint egy 15 éves deszkás fiú, nagy lógós ruhákban meg baseballsapkával, az nem jön be(amúgy nagy eséllyel lehet leszbikus vagy transznemű), de mondjuk sportos női cipő/tornacipő, szexi rövidnadrág és bőrkabát nagyon szexi, sőt nyáron, tavasszal a tizen-huszonéves lányok nagy része így öltözik és ha jó alakja van, akkor nagyon dögös is.
2019. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... szerintem tízből egy lánynak ha jól áll a bőrdzseki, ennek ellenére hordja boldog-boldogtalan :D
2019. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jelen
2019. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kapcsolatban nem, de azt hiszik, szeretik a fiúsabban öltöző (tehát sima farmert és pólót viselő) lánnyal valami extra szexélményt kap majd, mert nem átlagos. ugyanez a tetkós és piercinges lányokról.

szexre kellünk, kapcsolatban ciki velünk.

2019. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A póló-nadrág számomra nem fiús, hanem egy hétköznapi viselet.


Szerintem csak rossz pasikat fogtál ki.

2019. máj. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!