Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, egyetértetek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egyetértetek ezzel a kijelentéssel?

Figyelt kérdés
"Sosem egyenrangú a két fél egy kapcsolatban, mert az egy utópia. Általában a férfi a domináns, de van ahol a nő, de az már egy beteg kapcsolat."

2019. jún. 4. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Hülyeségnek tartom.
2019. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Baromság.
2019. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyet.

Velem egy nő sem egyenrangú, és kifejezetten agresszív tudok lenni, ha egy nálam fizikailag jóval gyengébb valaki próbálna irányítani. Kb előjön belőlem az állat.

Amúgy én sem uralkodnék senkin, de azt sosem tűrtem el, hogy egy nálam életre jóval alkalmatlanabb valaki ugráltasson.

Annak kb annyi lesz.

2019. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

# 3/3


Most a normális átlag emberekről volt szó , nem a gilvánfa meg 8 keresekről .

2019. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Baromság.
2019. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyi igaz hogy egy párkapcsolatban mindig van egy alárendelt vagy pedig egy úgynevezett tanár diák rang! Ez igaz! Nagyon kevés szinte nincs is olyan ahol a felek teljesen egyenlők! De pl olyan is ahol váltakozik hogy ki van alárendelve! Nálunk is ez van a barátnőmmel ha ugy döntene hogy elhagy én bele örülnék... de viszont én tudok ultimatumokat adni neki/meggyőzni őt, de persze ő is tud ram hatni valamely szinten, egyszerre érzem magam szolgálnak és úrnak


Szoval mi nem vagyunk egy szinten inkabb egy mérlegen állunk olykor ő olykor én felém billen meg...

2019. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!