Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek szerint már kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint már kezdek kijönni ebből?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe beleszerettem és ugy volt hogy alakul valami köztünk de ő közben meggondolta magát és levegőnek nézett . Egy honapja nem láttuk egymást az elején nagyon szenvedtem a hiánya elviselhetetlen volt . Mostmár ugy érzem hogy még szeretem és hiányzik is azért de már nem bújnék oda hozzá ha ugy lenne és már nem sóvárgok utána egyre inkább csalodást érzek mert nem kellettem neki és csalodtam benne , ugy érzem hazudott nekem azért hogy miért nem akart velem összejönni. Azt mondta csak élni akar nincs más a képbe de vannak jelek hogy szerelmes másba . Ezek szerint kezdek kiszeretni belőle ha már nem vágyon rá annyira a csalodás miatt ?

2019. jún. 16. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami mindenképp elindult benned, amit lehet pozitív változásnak nevezni. Jegyzem meg, én a helyedben holnapra el is felejteném, ha tényleg csak erre voltál jó neki.
2019. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak! Nőként mindig csodálkozom rajta, ha egy férfi/fiú azt mondja, hogy ennyire fontos neki egy nő, hogy csak rá bír gondolni, szenved miatta. Nehezen tudom elhinni, de ezek szerint a férfiak is éreznek, csak én nem voltam még a tárgya ilyen rajongásnak, ezért nehéz elhinnem.


Ha ennyire kivagy miatta, akkor még jó ideig el fog tartani, míg kijössz belőle, ha meg gyakran látod, akkor még több idő. Határold el magad tőle, ahogy csak lehet.

2019. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!