Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent valamit ha tul sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit ha tul sok az ismerőse?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel ismerkedem , társkeresőn ismertem beszélünk egy ideje hamarosan találkozunk. Viszont ami kicsit furcsa hogy van facebookon kb 1500 ismerőse annak a háromnegyede csávok, tegnap óta pedig azt néztem hogy kb 20al gyarapodott ez a szám. Azt mondja hogy bejövök neki meg komoly kapcsolatot akar de nekem van egy furcsa megérzésem ezzel kaocsolatban . Ennyi férfi közül pont én rám esik a választása társkeresön? Most én látom rosszul ?

2019. jún. 30. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy 1300-nak megvolt, a többi 200 meg nő, de nekik is? :D

32/f

2019. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, nem azt mondom hogy megvolt nekik csak az ilyen nő lehet komoly is aki ilyen hogy annyi ismeröse van és minden csávot visszaigazol aki bejelöli ? Arra gondolok hogy kicsit kelleti magát ézzel mert azért tény hogy jól néz ki
2019. jún. 30. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Tudod, van, aki gyűjti az "ismerősöket" fb-on. Ennyi. De ennek semmi köze a te képzelgéseidhez.

Egyébként zsák a foltját megtalálta, azt biztos, mind a ketten rettentően nevetségesek és gyerekesek vagytok.

2019. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer volt egy srác olyan 800 ismerőssel,annak 3/4-e nō.Hetente 20 nővel legalább gyarapodott az ismerősei száma.Volt is komoly kapcsolata mindig,jópárszor a nője ott elmebajoskodott,hogy kik azok ribizlik,akiket megint felvett ismerősnek.A srác meg őt is akkora madárnak nézte,hogy azt írta ő nem csinált semmit,tiltva van 2 hétre,nem tud ismerőst jelölni,arról meg mit tehet,ha mások bejelölik.Haha.


No de nem mindenki ugyan olyan.Lehet csak avonozik a csaj.És a pasik is szoktak rendelni,nem?Vagy masszőr a csaj,akivel ismerkedsz.

2019. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt kihagytam,hogy rendszeresen csalta a nőjét ezekkel a fbs ismerősökkel.


De tényleg van.ilyen,hogy versenyeznek kinek van több ismer9se.(4)

2019. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Vagy csak modern hercegnő .
2019. jún. 30. 20:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Még myvip idején volt a tinik között menő hogy kinek van több ismerőse. Ész nélkül jelölték az ismeretlen ismerősöket. 1500 ismerős közül jó ha ismertek személyesen 100-at. Aki gyűjti az ismerősöket, az tényleg nagyon gyerekes és nem foglalkoznék vele. Naponta 20 új ismerős? Dolgozik egyáltalán, vagy egész nap facebookon lóg? Nekem hétfőtől péntekig meghalni sincs időm és esetleg esténként tudok felnézni az oldalra.
2019. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan, és súlyosan önbizalomhiányos a csaj. Egy normális embernek nincs 1.500 olyan ismerőse, akivel tartja a kapcsolatot, pasi ismerős meg pláne nincs ennyi egy nőnek.


Nekem is van egy hasonló értékrendű volt gimis osztálytársam, ő is gyűjti a nyomobbnál nyomibb hapsikat a profiljára (fogalmam nincs, hol talál ennyi nyomoroncot), akik minden képe alá dobálják a villódzó kismackókat, meg az ugráló szívecskéket és rózsákat.


Számíts rá, hogy egy ilyen szintű önbizalomhiányos nőnek akkor is kell majd a visszaigazolás másoktól, ha lesz hapsija. Mindegy kitől, csak kapjon elismerést - ezeket ez élteti.

2019. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki mindenkit visszajelöl, akit nem is ismer, ott már fejben bajok vannak. Ha ismeri őket, akkor viszont gondolom nem visszahúzódó típus, hanem közvetlen, azt pedig sokan flörtnek veszik. Meg ha ezen élvezkedik, hogy minél több pasi csodálja, ott is lehetnek bajok... De adj egy esélyt neki, hátha... Kicsit ismerd meg jobban. Ki fog ez derülni hamar.
2019. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezt feleslegesen tulliheged. Popularista. Lajkvadasz. Kapcsolatepito. Feluletes. Barmi lehet. Ismerd meg ha tetszik aztan eldontheted h mi az igazsag.
2019. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!