Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mikortól lett szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mikortól lett szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egy munkatarsamrol kiderült hogy odáig van értem,azt mondta nagyon megkedvelt.

Az elején egy flegma pasasnak tűnt, hamar oaszespanoltam vele,mert én mindig inkább fiúkkal baratkozom.

Volt még az eleje felé eg céges buli, ott szinte végig velem foglalkozott, sokat fogdosott de csak a vállam,racsapott a fenekemre párszor,de ott más lányok is nyomultak rá még ő is rájuk,az egyik le is smarolta. Utána ahogy teltek a hetek egyre kedvesebb lett velem. Facebookon is ramirt néha, majd mindig fel akart viditani meg segíteni nekem. Egyre erzelmesrbbe vált, amitől én zavarba jöttem mert azt hittem haverok vagyunk. Aztán egy ilyen cicababa csajjal lett jóba,vagyis az a csaj nyomult rá elég intenzíven, ő meg akkor is inkább velem foglalkozott ha ott volt ez a lány. Elkezdett nekem bokolni hogy nagyon jól nézek ki smink nélkül is meg az alakom is tetszik neki,jó a hajam ruhám stb. Egyre több lett a bok


Sok lánynak bejön, többen is nyomultak rá mostanában is,de le se szarta őket.

Csak velem foglalkozott, egyre inkább zavarba jött tőlem egyre több hülyeséget írt meg mondott, elhivott meginni valamit,de kitertem, utána is próbálkozott. Most vallotta be hogy mennyire megkedvelt. Vajon mikor zúgott így belém, vagy ez egy szép lassú folyamat volt? Mindenkivel olyan magabiztos egyedül tőlem jött nagyon zavarba, de velem is csak mostanában.


2019. júl. 3. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatjuk mi, hogy mikortól lett beléd szerelmes.Én egyet kérdezek, de tényleg válaszolj rá: mit nem hiszel ezen el? Az egész olyan, mintha gyanakodnál rá. Miért?


Amúgy, amit leírtál az így működik, én is a közelmúltban pont hasonlókat éltem át,bár engem nem fogdosott fenéken, meg ölelgetett, csak a kezemet simogatta meg a kezdetekkor amire én igen riadtan reagáltam, hiszen foglalt voltam, amit ő is tudott.

Én abban csak megerősíteni tudlak, hogy ha a nagydumás csávó zavarban van a jelenlétedben, - én is ezt tapasztalom az illetőnél- akkor valóban érezhet valamit irántad. Nálunk is ugyan így kiderült, színt vallott.

Hogy beléd mikor szeretett beléd, nem tudom, de az ilyen dolgok általában a beszélgetések gyümölcsei. Mikor megismer téged, hogy hogy viselkedsz bizonyos helyzetekben vele, más emberekkel, a beszélgetésekből meg tud ismerni amúgy is, és vagy tök normálisnak talál, ami ritka manapság, és az vonzza, vagy még pluszban az is tud szikrát gyújtani tapasztaltaim alapján egy férfiban, ha azt látja, hogy HASONLÓ vagy őhozzá. És igen, persze, ha nőként amúgy is bejöttél neki már az elején, (ezt tudjuk.., különben nem flörtöl volna veled a bulin..) akkor persze, hosszabb idő alatt, ahogy megismer, FOKOZATOSAN kialakulhattak feléd érzései. Fogadd el. És ha mind a ketten szabadok vagytok, akkor élvezd, és viszonozd, ha tudod. Sok boldogságot!

Bár én lennék abban a helyzetben..

2019. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És igen, a bókolás, és segíteni akarás is stimmel, nálunk is ezt csinálta pont.
2019. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!