Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek párkapcsolati tanácsad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek párkapcsolati tanácsadó vagy randiguru féleség minden végzettség nélkül úgy ha nem volt még párkapcsolatom soha de viszont összegyűjteném az ehhez tartozo hasznos információkat?

Figyelt kérdés
Már régóta megvan ez az elképzelés csak igy hülyeség szinten... de már érdekel ez a dolog..
2019. júl. 13. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Leehetek sebesz ugy, hogy sose operaltam, de vegigolvastam az osszes konyvet rola?


Lehetsz amugy, csak abszolut nem lesz hiteles a dolog, mert amig nincs tapasztalatod, addig fogalmad sincs rola, hogy mi mukodik es mi nem.

En rengeteg youtube videot nezek errol a temarol, es latszik, hogy ki az aki tenyleg tudja, hogy mirol beszel.


Mondjuk, az emberek 99%-a idiota es elhisznek mindent, szoval probalkozni lehet.

2019. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés ! Hát igen.. akkor ez igy hülyüség lenne...köszi a kommentet !
2019. júl. 13. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

(Lehet hazudni is,ha elő tudod adni magad.)

Vannak pszichiáterek,akik elváltak,vagy nem jó a kapcsolatuk,vagy nincs,és más ezer problémájuk van az életben,de ettől függetlenül képesek mások gondjaiban segìteni,és jól is végzik a munkájukat.

A képzésen van a hangsùly,és ha ezt megteszed,akkor miért ne lehetnél az?Szerintem igen,ha erre vágysz.

2019. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Írhatok szakácskönyvet úgy, hogy soha egy pirítóst se sütöttem, de láttam a Stahl konyhája és a Borbás Marcsi összes részét?
2019. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Erről a kérdésről kapcsiból az EZO-TV-ben settenkedő "jósok" jutottak eszembe:

-Jónapot, Gizi vagyok.

- Hát valóban jó napja lesz, mert küldök önnek pénznyerő-erőt, feltéve ha megmondja a nevét, meg a születési évét, meg hogy van-e a pénztálcájában olyan ötezres, amiben egymás mellet két 4-es szerepel.

- Mondtam már, hogy Gizi vagyok, és '89-ben születtem, és nincs ötezresem már régóta, azt sem tudom milyen az?

- Hát, ha nincs, akkor sajnos nem tudok segíteni, mert az égiek ezt kívánják a beteljesüléshez!

MIndez Gizinek 3000 HUF-ba került.

Úgyhogy vannak barmok mindkét oldalon...

2019. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én életmód tanácsadó akarok lenni, és lefogyasztanám a kövér embereket. Igaz, hogy 165 centihez 98 kiló vagyok, de nekem jól áll, és mindig két számjegyű a súlyom. Elméletben viszont már rengeteg diétát ismerek, és egészen pontosan tudom, hogy lehet valakit lefogyasztani.
2019. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4# Írhatsz igen.Ne legyenek kétségeid.
2019. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6# is foglalkozhat ezzel,csak ahhoz tanulni kell.Dietetikusból is vannak kövérek,és mégis jól végzik a munkájuk.Ezért írtam a tanulást is!Egyébként meg remélhetőleg kérdezőnek is lesz majd kapcsolata,mire kiképzi magát jobban,tehát akkormár nem is lesz tapasztalatlan sem.
2019. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4# Már csak azért is mert Stahlnak is annyi köze van a főzésnek,mint nekem a házépítéshez.Lehet elvégezte az iskolát,de annyi fa@szságot,egy szakács nem csinál,mint ő.A 600 edény felesleges elhasználásától kezdve lehetne sorolni miért lehetsz te is sikeres,ha ő igen.
2019. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az első, pláne nem az egyetlen, aki azt csinálja amihez halvány lila fingja sincs!
2019. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!