Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi nőknél sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nőknél sikertelen fiú/férfi van mostanság?

Figyelt kérdés

Facebook csoportokban, meg személyesen is tapasztalja az ember hogy rengeteg magányos, sikertelen férfi van. Több 10 ezer 25-50 közötti ferfi “nyavajog” az interneten hogy xy éve nincs senkije vagy még sosem volt! Ezek az emberek pl hogy tudnak magabiztosan dolgozni mondjuk 40 éves fejjel, nők között , vagy sikeresebb 20 éves fiúk melett , mikor lehet ők még szűzek 40 évesen , vagy egyetlen élményűk pénzért prostinal kapták meg?


Tegyük fel lehet ez az oka a sok “beteg” embernek? Ezért van ennyi állatkínzás, bűntény stb, mert ezek az emberek nem tudjak elfogadni hogy leélik az életüket egyedül és sose lesz senkijük? Mindezt persze valószínűleg a külsejük vagy a nem megfelelő anyagi helyzetük miatt!


2019. júl. 24. 14:44
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%

" Több 10 ezer 25-50 közötti ferfi “nyavajog” az interneten "

Nem hinném, hogy több 10 ezren írogatnak gyakorira.

Rettentően eltúlzod, ne magadból indulj ki.

2019. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
56%
Úgy kb. 6 * 10^23.
2019. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
80%

“Ezért van ennyi állatkínzás, būntény, stb. ...”


Wtf? Napi gyakoris hülyeségek...

2019. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy több 10 ezren írogatnak gyakorira.

Rettentően eltúlzod, ne magadból indulj ki.


Lépj be egy Facebook tarskeresős csoportba. Egy nő kitesz egy képet és több ezer ajánlat érkezik rövid időn belül. Ezek mind a sikertelen ferfiak!



A kérdésből kimaradt de nem lényeg! Én házas vagyok 12 éve! 😀

2019. júl. 24. 14:51
 5/48 anonim ***** válasza:
96%
Ja, amúgy ha bűntényeket követsz el, ne legyen az a kifogás, hogy "nincsen csajom, bíró bácsi!".
2019. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
65%

Jelen, 35F, noknel sikertelen.


Sokan vagyunk nagyon. A "jopasik" osztozkodnak, mi koplalunk. De ugyanugy mondhatod, hogy Magyarorszagon ivovizzel huzod le a budit, Indiaban meg olik egymast az ihato vizert. A vilagon nem igazsagos az ujraelosztas semmiben, ha az lenne, megallna a fejlodes es bekoszontene a falanszter. Marx bacsi csettintene.


Viszont fejleszteni kell anyagiakban, nyelvtudasban, Azsiaban jo P4P lehetosegek vannak a hozzank hasonlo ferfiaknak.

2019. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Ha házas vagy, téged mit érdekel? Amúgy akik írogatnak nőcikre, azoknak a nagy része is házas.
2019. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Állatvédő vagyok!


Ez csak az én elméletem hogy ezek a beteg arcok ebben élik ki magukat! Most gondoljatok bele ha a prostik nem lennének! Mennyi férfi nem jutna szexhez? Hosszú távon mit okozna ezeknek a viselkedésükben?

2019. júl. 24. 14:54
 9/48 anonim ***** válasza:
7%

#8


Igen, ez a gozleereszto szerep. Koszonhetoen a tul magas (noi) igenyeknek :)

2019. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Lazy Lover ***** válasza:
28%
sok csak a haverjaimat el nézve kb a 90 % panaszkodik a nőkre
2019. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!