Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A facebook küld értesitést e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook küld értesitést e mail-ben ha van üzenet?

Figyelt kérdés
Tetszik valaki,nem ismerem személyesen de kb 7honapja van facebookja.irtam neki uzenetet,bejeloltem de kb 2honapja be sem lépett.nincs elolvasva az uzenetem es az ismerosei se lettek többen.semmi mas elerhetösege nincs megadva.csak itt tudnák vele kapcsolatba kerülni.nem mindig de ritkán kapok e mail-ben is uzenetet hogy irt valaki nekem facebookon.csak nem tudom hogy mindenki szok e kapni.abban bizom hogyha az e mailjeit megnezi akkor legalabb ott latja hogy van üzenete.

2019. júl. 24. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetküldés után nem olyan sokkal küld értesítést e-mail-ben is, de leginkább akkor, ha face-n addig nem olvastuk el az üzenetet.
2019. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy eszreveszem nem mindig kapok,van 1-2olvasatlan üzenetem de arrol nem kaptam.pedig honapok ota olvasatlan.
2019. júl. 24. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Küld. Ha nem néztem meg 2 napig, már zaklatott szinte, hogy nem csak xy küldött üzenetet, hanem a többi faxságot belevette, amit "elmulasztottam" látni...
2019. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel ezt a valakit csak üzenetküldés elött jelöltem be,és még nincs az ismeröseim közt ilyenkor nem tudom küld e e mailt a facebook.
2019. júl. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!