Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet kiszűrni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszűrni azt a pasit, aki teszi a szépet, de nem akar komolyat és első együttlét után lelépne?

Figyelt kérdés
Mik az ismertetőjegyei és mik a jelek? Segítenétek kérlek?

2019. júl. 27. 10:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy.
2019. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tapasztalt nőtársaim esetleg?
2019. júl. 27. 10:32
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
A szavak csak szavak az embert a tettei hatarozzak meg
2019. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha kitartó, és a többedik alkalom után is érdeklődik irántad.

Ha elsőre nem jön neki össze, általában felszívódik.

(egy pasas)

2019. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Velem konkrétan megtörtént, hogy azt hittem, szerelmes vagyok egy lányba, és tényleg őszintén komolyan gondoltam vele, de az első együttlét után valahogy kiábrándultam belőle, nem tudom megmagyarázni az okát, hogy miért ,mert egyáltalán nem arról volt szó, hogy csak teszem a szépet neki, komolyan érdekelt.
2019. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok nő de pont ugyanezt akartam mondani mint a 3-as.

Rengetegen csak dumálnak osszák az észt, fényezik magukat, mindennek elmondanak másokat,szerintem nagyon hamar fel lehet ismerni ezt a fajtát. Illetve aki nagyon irányítóan, dominánsan viselkedik, az ki is használja hogy ezzel le tudja venni a nőket a lábukról. Nem fog egy nőnél lehorgonyozni. Ők élvezik a vadászatot...

2019. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%

Emberismeret. Ezt így nem lehet leírni pontokba szedve, mert sok esetnél ez árnyalódik. Emberismeretet kell szerezned és utána bízni a megérzéseidbe.

De eddig egy módszer, amivel elég jól lehet szűrni az embereket, az pedig a türelem. Beállsz várakozó állásba és addig nem adsz szabad utat amíg biztos nem vagy az illető felől. Mert a szerencselovagok nagy része idővel kimutatja a foga fehérjét.

2019. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod kiszűrni, ők sem egyformán tolják a műsort.
2019. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
soha nem tudtam igazán kiszűrni, ezért nem is nagyon érdekelt ez a téma. ha meg volt a szimpátia akkor volt szex is, aztán vagy alakult valami komolyabb, vagy nem.
2019. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem apró jelekből lehet észrevenni... Bizonyos szókapcsolatok, bizonyos mondatok, de sokszor még a mozdulatokból is leszűrhető, hogy ki milyen személy. Nekem ez pl. jól megy - de sajnos csak negatív irányban, nagyon hamar kiszúrom a szemét embereket, persze megkapom, hogy "negatív vagyok" meg "rosszindulatú", aztán mikor kiderül, hogy igazam volt akkor jöhet a "bocsesz".
2019. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!