Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehéz párt találni 30 év felett?

Figyelt kérdés

32 eves nő vagyok. Kezdem feladni a pártalálást. Természetesen nem keresem görcsösen, csupan vágyom egy társra, akivel kerek-egesz lehetne az életem.


Sajnos, a legrosszabb, amikor raeszmélek,hogy igazándiból megfelelő platform sincs az ismerkedesre. A baráti köröm meg már megállapodott.


Eddig eleg nyugodtan kezeltem ezt a temat, most viszont iszonyat aggaszt!! Más is átéli ezt? Hogy kezelitek? Miben tudtok kapaszkodni?



2019. aug. 4. 19:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen többnyire a baráti kör, barátok hiánya jelent nálam is visszaesést, azaz kicsit korlátozást.

Mert egyedül már nem járok el bizonyos helyekre.


Nincs mindnek gyereke, de vagy elköltöztek és sajnos nem csak 20 km-re, vagy gyerek van és más a program, másra van idő, és más társaság.


Én találtam 2 hölgyeményt is 4 éven belül, az egyik ügyfelem volt a másik nőt pedig egy áruházban ismertem meg.


Valahogy neten k**úrvára nem jött össze soha. Én persze azért ilyen 27-34 között vagyok, ha nőkről van szó.

2019. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem keresem görcsösen. Azt nem tudom, hogy vajon mit lehet elvárni ennyi idősen... mert olyannal miért kösse össze az ember az életét, akivel csak "elvan"? Nem mondom, hogy szerelmesnek kéne lenni, de valamilyen szinten kell az az "egymásra találás" legalább, hogy tényleg tud örülni egymásnak két ember, és nemcsak amiatt mennek bele, mert egyedül már túl sokat voltak.
2019. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre érem el a nagy 3:0-t, de optimistán várom.

Tiniként kisvárosban nőttem fel és akkor egyszerű volt ismerkedni. Bulikban, ismerősi körben, suliban...bőségesen volt 'választék'.


Egyetemre Debrecenbe jártam és ott sem volt ezzel probléma. Utána éltem Budapesten és ott is találkoztam nap mint nap olyan nőkkel, akikkel megvolt az összhang.

Az utóbbi 3 évemet viszont ismét a szülővárosomban töltöttem-töltöm. 0 lehetőség van. Munkahelyen sincs semmi, mert az egész épületben 4 nő van összesen és ők is 20 évvel idősebbek nálam.


Jövőre viszont végre visszaköltözök Pestre és új reményekkel - lehetőségekkel nyitom meg az évtizedemet.

2019. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Dettó....munkahelyen nem tudok ismerkedni,a baratnoim már csaladosak,egyedül hova járjak el...marad a net :) több kevesebb sikerrel de inkább kevesebb

31N

2019. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

En is szinten hazakoltoztem a szülővárosomba Pestről, szinten jövőre szeretnek visszaköltözni a nagyvárosba,de mar nincs meg az a lelkesedés bennem,hogy ott nagyobb eséllyel futok majd bele az igaziba. Jelenleg szo szerint nulla interakció ér a kisvárosban, itt szinte lehetetlen ismerkedni.

Pesti barátnők meg már nem jarnak szinte sehova se szórakozni velem(van barátjuk). Persze eljártak velem sétálni,kávézni,de ott sem volt esély ismerkedni.

A napjaim egyformák, nem erzem,hogy jonne valami gyökeres változás az ismerkedési lehetőségek terén ... igy nehez tudatni a világgal,hogy vagyok es létezem. Próbáltam eljárni kézizni,hatha belefutok egy szimpatikus fiuba,de ott se lett áttörés.


Tarskereso nekem nagy csalódás volt.

Az utóbbi időben,amikor el-eltévedtem nagy nehezen lányokkal 1-1 buliba es osszeismerkedtem szimpatikus fiúkkal, mindnek párkapcsolat a volt.:(

Elkeserito. Ugy erzem mar mindenki elkélt körülöttem.

2019. aug. 4. 19:35
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Még 30 alatt is, egész életemben szenvedtem az ismerkedéssel, legyen szó barátságról vagy kapcsolatról. Szerintem már sosem találok barátot, a barátnő pedig teljesen esélytelen. Tény, inkább a sült galambot várom, mint teszek valamit, de mikor ott volt a lehetőség, egy új osztályban vagy munkahelyen, leblokkoltam. 29/F
2019. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze Pesten több a lehetőség több az ember....De!


Ha csak elmész dolgozni és haza, meg a szokásos bevásárlások, akkor szintén nem marad sok lehetőség csak az útközben, és ahová vásárolni jársz...


Szóval ha már Pest akkor találni kell egyéni kikapcsolódást is amiből nyilván több van mint egy kisebb városban. pl.: edzőtermek is akár.

2019. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Az edzoterem nem az en terepem. Labdajatek párti vagyok. Kezizni jartam,de ott sem sikerült osszefutni fiúkkal. Reménykedtem,hogy majd valamelyik edzotarsam által sikerül valami isnerkedes,de nagyobb volt az elképzelés.


Ti legbelül miben tudtok azert kapaszkodni? Szerintetek mi lenne a legjobb ismerkedős alternatíva?


En ezt zongorázom egy ideje végig a fejemben... mégis hol??

Arra jottem ra,hogy még esetleg normalis bárokban, kulturált szórakozóhelyen lehetne osszefutni értelmes 30asokkal,ahol nem tinibubik pattognak körülöttünk. De Aztan jon a buktató. Kivel??? Hiszen mar a barátok szinte messengeren tartják csak a kapcsolatot velem a pasijuk mellől. Ugyhogy ilyenkor jon az újbóli összeomlás es realizalom,hogy lehet hosszu évekig is csak várok...

2019. aug. 4. 20:06
 9/29 anonim ***** válasza:
Melyik megyében ilyen elkeseredett a helyzet?
2019. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Úgy vélem, országos lehet a probléma.:) ...Ha egy kis poént akarok vinni az egészbe.

Veszprem megyei vagyok,de Pesten eltem ezidáig es ott sem jutottam

Egyről a kettőre...

2019. aug. 4. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!