Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon ismerkedés, csak én nem értem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Már egy pár hete beszélgetek egy férfival az egyik társkeresős oldalon. Viszont már nem egyszer játszotta el, hogy eltűnt mondjuk 2-3 napra (elvileg családi okok miatt...). Ez mennyire normális? De ha írt akkor is maximum 1 üzenet/nap. Szóba került már a találkozás is (ő ajánlotta), de már megint bejátszotta az eltűnőst. Eközben volt, hogy láttam az "aktív" jelzést az oldalon nála. Ez most komolyan mit jelent? Annyira értetlen vagyok ebben a szituációban... Ezt le is írtam neki, azóta nagy hallgatás, válasz semmi. Ez nagyon számonkérő dolog volt tőlem?? Egyszerűen már nem értem a férfiakat, meg az egész társkeresés dolgot.

30 év körüliek vagyunk



2019. aug. 8. 03:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A) hol előbukkan, hol nem valaki más, akivel jobban kijön, te meg amolyan tartalékos vagy

B) nem akar lebukni a csaja előtt


Sajnos vannak ilyen gerinctelen alakok online és élőben egyaránt.

2019. aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Örülj neki, hogy legalább visszaírnak.

Pl én ha ráírok száz nőre is, akkor jobb esetben is csak öt-tíz ír vissza. És azok közül többen is csak napi egy-két üzenetet.


Szóval ha pasi lennél akkor ezt kb mindig megtapasztalnád.

(ettől függetlenül ez nem normális és én sem helyeslem)

2019. aug. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd.Van oka hogy eltűnik,ne foglalkozz vele.
2019. aug. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Egy levelezötarsat akivel még nem is talalkozott az ember mégis mennyire kene komolyan venni?

Ha raer vagy van kedve ir, ha nem èr rà vagy nincs kedve nem ir. Ennyi csak.

Birom en is akivel leveleztem ketszer haromszor hogy besèrtödgetnek ha nem irok. Az már szavalyosan "onlineválook"ha 5 napig nem irtam uristen. Megy a sertödes, a most vagy soha zsarolas, szamonkeres. Közben nem is lattam azt sem tudom ki az csak egy foto a netröl es mint amikor egy ovodas megsertödik hogy nem kap fagyit es mindez 30 felett.

2019. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nős.
2019. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

" Közben nem is lattam azt sem tudom ki az csak egy foto a netröl "

Igen, de akkor nem pont azon kellene dolgozni, hogy ne csak egy fotó legyen valaki a netről? Ha mondjuk mindkét fél eltűnik 5-5 napra, akkor 1 hónapban lesz 1-1 üzenetváltás? Ennek mi értelme van?

2019. aug. 8. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "kell"
2019. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utólag bevallotta, hogy megijedt attól, hogy én komoly kapcsolatot akarok. Szóval legalább kiderült...
2019. aug. 17. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!