Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy kémia legyen köztünk és legyek a nő esete?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik tegnap odamentem hozzá, hogy mit szólna ha meginna velem valamit erre a nő ilyen undorodott mosollyal rám nézett és azt mondta hogy ne haragudjak de köztünk nagyon nincs kémia és baromi nem vagyok az esete és keressek saját kategóriában valakit.
2019. aug. 13. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Próbálkozz más nőknél.
2019. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan még tovább akarsz egy olyannal foglalkozni, aki megalázott? Még ezek után is tetszik?


Keress valakit helyette, aki megbecsül.

2019. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
A nőknél csak a gazdag pasiknak van esélye. Márkás cucc, drága karóra, menő kocsi, vaskos bankszámla. Ellenkező esetben oda se menj egy nőhöz!
2019. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Magad fölé választassz. Nem működik, csak a nő választ maga fölé. Tehát nem azonos szintű nőt tudsz megszerezni, hanem a szinted alattit. Minél több szinttel állsz fölötte, annál könnyebben. Egyszerű törvény.
2019. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Bunko volt! De igazat mondott! A saját kategoriadban kell keresni. Pl ha nagyon vékony vagy, esetleg ellenkezőleg dagadt vagy! Úgy a vékony és normal alakú nőknek nem leszel jó.
2019. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Hagyd a fenèbe az ilyet keress màs csajt
2019. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyilván jobban néz ki mint én de nekem ő kell nagyon vonzó nő és különben is egy férfinek jobb nő jár külsőleg, ha utcán megnézem a csóró csúnya pasikat mindnek jobb nője van, akkor nekem is jár nem?

Nyilván nem fogok rosszabb kategóriánál próbálkozni, nem ilyen szar az önbecsülésem.

2019. aug. 13. 14:48
 8/9 Diazepam ***** válasza:
100%
Nincs azzal baj, hogy szép lányt szeretnél. Nem kell lejjebb adnod, nyugodtan keresgélj olyat, aki tetszik. Azzal sincs baj, hogy van önbecsülésed. Azzal van a baj, hogy még egy éretlen kis hülyegyerek vagy, aki azt hiszi, hogy neki bárki is JÁR. A ronda pasik, akiket jó nővel látsz nem alanyi jogon kapták a nőket, hanem letettek valamit az asztalra cserébe. Mondjuk jó tulajdonságokat, belső értékeket. De ne aggódj, ha okos nem is vagy gazdag még lehetsz, vannak nők akiknek annyi is elég. :D
2019. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy tetszik ahogy kinéz, de az arrogáns, beképzelt stílusát meddig tudnád elviselni egy kapcsolatban? A külső nem minden, sőt.
2019. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!